Senior projektový konzultant

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
01.03.2019
Základná mzda od 1675€ v závislosti od skúseností a zručností, bonus vo výške 0-15% ročného platu ( vyplácaný ročne ), 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný celosvetový výrobca automobilov hľadá Senior projektového konzultanta na nákup. Hlavná náplň práce zahŕňa:

- Zbieranie dát a tvorba prezentácií tímu na oddelení nákupu,
- Organizácia dodávateľských plánov na identifikáciu potencionálnych rizík,
- Návrh protiopatrení v spolupráci s oddelením dodávateľskej kvality,
- Zabezpečenie, aby bol proces schvaľovania dielov vytvorení na čas,
- Tvorba analýz rizík a eskalácia rizík.

- Pracovná zmluva na dobu neurčitú, nástup do pracovného pomeru ihneď do kmeňa,
- Stravovacia karta s denným kreditom 4 € za každý odpracovaný deň. Príspevok zamestnávateľa nad rámec zákona vo výške 3€, príspevok zamestnanca je 1 €,
- Vlastná autobusová doprava zabezpečená. V prípade vlastnej dopravy - príspevok na dopravu vo výške 20 €,
- Zamestnanec si vyberá z ponuky benefitov podľa vlastného výberu vo výške 300€ ročne,
- DDS 3 %: Príspevok zamestnávateľa 3% z hrubej základnej mzdy a kompetenčného príplatku,
- Životné a úrazové poistenie hradené zamestnávateľom,
- Možnosť profesionálneho vzdelávania a ďalšieho kariérneho rastu,
- Viacej informácií o benefitoch spoločnosti sa dozviete na osobnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná automobilová výroba.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Projektový manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- Predchádzajúce skúsenosti v oblasti projektového manažmentu,
- Predchádzajúce skúsenosti s vedením projektu technického charakteru,
- Znalosť anglického jazyka na výbornej úrovni,
- Skúsenosti s tvorbou prezentácií,
- Skúsenosti s nákupom a znalosťou APQP a PPAP sú výhodou.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3522644  Dátum zverejnenia: 3.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 1675€ v závislosti od skúseností a zručností, bonus vo výške 0-15% ročného platu ( vyplácaný ročne ), 13.plat