Asistentka predaja pre taliansku značku kozmetiky - Aupark

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700,-€ až 900,-€ + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rada svet krásy, štýlu a kozmetiky? Rada skúšaš novinky a trendy produkty?
Rada pracuješ v peknom a štýlovom prostredí? Rada niekomu poradíš a pomôžeš? Rada používaš kvalitnú značkovú kozmetiku?

Ak ti tieto otázky vyčarili úsmev na tváry, talianska značka kozmetiky hľadá práve teba :) Poď sa k nám ukázať a zaži niečo iné!

Čo ťa u nás čaká?
* poradíš zaujímavým ženám v oblasti krásy, štýlu, líčenia a starostlivosti o pleť a telo,
* ukážeš klientkam, ako sa stať krajšou, mladšou, sebavedomejšou a príťažlivejšou,
* spoznáš najnovšie trendy vo svete kozmetiky a rôzne produkty (zloženie, účinky..), o ktorých budeš hovoriť klientom,
* budeš pracovať so zákazníčkami na úrovni, spoznávať ich potreby a predáš im vhodné produkty,
* budeš vytvárať pre klientky programy starostlivosti šité na mieru a oni ti budú vďačné,
* postaráš sa o chod a vzhľad predajne, tovar, čistotu a prácu s pokladňou.

Nenechaj si ujsť výhody, ktoré ti ponúkame:

* práca s kvalitnou a uznávanou talianskou značkou kozmetiky,
* podrobné a kvalitné zaškolenie, pravidelné tréningy a informácie o produktoch,
* môžeš sa líčiť všetkými našimi produktami,
* štýlové, čisté pracovné prostredie a zákazníčky na úrovni,
* veľmi príjemné dievčenské kolektívy a dobrá atmosféra každý deň,
* naučíš sa triky o mejkape, líčení a zdokonalíš sa v starostlivosti o seba,
* kariérny rast - môžeš postúpiť a stať sa zástupkyňou vedúcej alebo vedúcou tímu,
* budeš v stabilnej a spoľahlivej spoločnosti (výplata a stravné lístky vždy načas),
* budeš mať variabilný pracovný čas, môžeš mať voľno aj počas pracovných dní,
* počas štátnych sviatkov máš vždy garantované voľno,
* môžeš si zarobiť viac na variabilnej zložke - teda až do výšky 1200 €.

Super, však? Neváhaj a pošli CV spolu s fotografiou :)

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3516776  Dátum zverejnenia: 15.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700,-€ až 900,-€ + bonusy