Hľadá sa šikovný IT Business Solutions developer pre top zamestnávateľa!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat 2100 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme ambiciózneho programátora ktorý bude mať na starosti celý životný cyklus projektu. Od návrhu riešenia až po jeho realizáciu, testovanie a implementovanie to bude len a len tvoje dieťa!

Medzi tvoje kompetencie bude teda mimo iných patriť aj:

• podpora pri vývoji softvérových produktov
• realizácia projektov v oblasti IS/IT
• technické a časové špecifikácie riešenia a plánovania projektov
• podpora kolegov z úseku IT
• integračné testovanie pri zavádzaní nových/zmenených softvérových modulov

Spoločnosť poskytuje širokú škálu finančných aj nefinančných benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Top zamestnávateľ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

• Aspoň ročné skúsenosti s prácou v JS, PHP, HTML, CSS
• znalosť SQL a MySQL
• programovanie makier v Exceli alebo VBA
• ochota cestovať (školenia v Nemecku, možné služobné cesty)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3506513  Dátum zverejnenia: 2.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 2100 € brutto