Pracovník vo výrobe pri impregnácií komponentov v priemyselnom parku Kechnec. Jednozmenná prevádzka.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
ihneď
4,49€ brutto hodina + mesačná variabilná zložka do 10% z mesačnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priemyselny park Kechnec (cca 15km od Košíc).

PONUKA PRÁCE:
- impregnácia prevodových skríň,
- práca aj na VZV (skúsenosti s prácou na VZV sú veľkou výhodou),
- fyzicky náročnejšia práca (práca je vhodná skôr pre mužov vzhľadom na váhu komponentov nad 15kg).

Práca na 8 hod zmenu - aktuálne ranné zmeny, do budúcna možno aj poobedné zmeny.

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
na výberové konanie, budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí pošlú svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected], alebo priamo zareagujú na tento inzerát.

VÝHODY:
- podpora športových podujatí,
- teambuildngové akcie,
- stabilná dlhodobá práca na pracovnú zmluvu,
- pravidelné výplaty do 15. dňa nasledujúci mesiac.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu hi-tech systémov a elektrokomponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť.
Dobrý zdravotný stav podmienkou!

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:
- bezproblémová dochádzka do priemyselného parku Kechnec,
- prax na pozícii Operátor výroby výhodou,
- výborný zdravotný stav,
- práca je vhodnejšia pre mužov (jedná sa o komponenty s váhou od 15 kg vyššie).

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3505886  Dátum zverejnenia: 7.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,49€ brutto hodina + mesačná variabilná zložka do 10% z mesačnej mzdy