Hľadáme operátorov CNC strojov pre spoločnosť vo Vrábloch - priamo do kmeňového stavu!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
dohodou
672 - 750 EUR/mesiaczákladná mzda 672 €, po skúšobnej dobe 750 € + mesačný bonus do 150 € + letný/zimný bonus 15% + skupinový bonus 25 % + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme CNC operátorov na obsluhu strojov, ktorí majú chuť pracovať v zadelenom rozvrhu na 12 h. zmeny.

Náplň práce:
- obsluha strojov vo výrobnom závode
- práca na 12 h. pracovné zmeny (v sobotu 8 h., nedele voľné)
- práca len dva týždne v mesiaci
- nastavovanie CNC strojov

zamestnanie rovno do kmeňového stavu
možnosť vedľajšej práce ( dva týždne voľna)
príspevok na dopravu
dva stravné lístky v hodnote 4,20 € za jednu 12 h. zmenu (suma vyplácaná na stravovacie karty)
mesačný bonus až do výšky 150 €
letný/zimný bonus 15 % zo základnej mzdy
skupinový bonus 25 % zo základnej mzdy
príspevok na športové, kultúrne a spoločenské aktivity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná sa zaoberá výrobou protipožiarnych klapiek a odvádzačov dymu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske/elektrotechnické

potrebná prax s obluhou strojov
ochota učiť sa nové veci
trpezlivý
flexibilný
prax na podobnej pozícií podmienkou
strojárske/elektrotechnické vzdelanie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3503575  Dátum zverejnenia: 9.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 672 - 750 EUR/mesiaczákladná mzda 672 €, po skúšobnej dobe 750 € + mesačný bonus do 150 € + letný/zimný bonus 15% + skupinový bonus 25 % + príplatky