Atraktívna ponuka .... obsadzujeme pozíciu zmenového vedúceho na oddelení údržby - lakovňa pre novú automobilovú spoločnosť

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nitra
od 1 283€ /mesiac záleží na skúsenostiach a zručnostiach + ročný bonus 0-15% a 13-ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dohliada na efektívne údržbárske operácie, ktoré napomáhajú plniť prevádzkové a zákaznícke požiadavky a spĺňať stanovené ciele. Správa projektov údržby.
- Zodpovedá za bezpečnosť jednotlivcov v tíme a tých, ktorí majú vplyv na akúkoľvek údržbársku činnosť. Vykonáva prácu v súlade s povinnými požiadavkami týkajúce sa zdravia, bezpečnosti a životného prostredia
- Vykonáva efektívnu diagnostiku porúch a včasnú opravu zariadení s cieľom maximalizovať dostupnosť. Plánuje preventívnu údržbu v súlade s minimálnymi neplánovanými prestojmi. Zaznamenáva a dokumentujte všetky práce vykonané na zariadeniach.
- Analyzuje problémy a príčiny a vývoj protiopatrení, zlepšovacích akcií a / alebo návrhov na zlepšenie.
- Dohliada na nástroje, údržbu, zariadenia a náhradné diely.
- Uisťuje sa, že kľúčové ukazovatele výkonnosti (KPI) sú splnené podľa plánu, vrátane riadenia a reportingu.
- Pracuje s tímom a ďalšími členmi oddelenia, aby vytvoril účinné stratégie, postupy a metódy údržby. Úzka spolupráca s oddeleniami výroby a kvality, aby sa zabezpečila najvyššia úroveň po každom zásahu a počas celej životnosti zariadenia.
- Účinne vedie tím technikov údržby, ktorí spolupracujú s operatívnym vedúcim a kolegami, aby zabezpečili hladký pracovný postup s maximálnym výkonom.
- Komunikuje s tímom manažérov a zdieľa nápady na zlepšenie prevádzky, odporúčania, podporu a implementáciu neustáleho zlepšovania činností a procesov ako aj postupov s cieľom optimalizovať výsledky a zlepšiť kvalitu dodávok v súlade s požiadavkami spoločnosti a zákazníka.
- Organizuje denný pracovný plán tímu na dosiahnutie stanovených cieľov. Deleguje úlohy tímu, aby ste zabezpečili maximálnu účinnosť.
- Dohliada na výkonnosti tímu, sleduje dochádzku a rieši disciplinárne otázky.
- Identifikuje oblasti rozvoja v rámci tímu, aby sa dosiahol flexibilný a reagujúci tím, ktorý dokáže podporiť požiadavky. Motivuje a povzbudzujte tím k prevádzkovému úspechu.
- Presadzuje vysoké štandardy prostredníctvom osobného príkladu.
- Vytvára silné vzťahy s ostatnými oddeleniami a externými dodávateľmi prostredníctvom technických stránok a starostlivého prístupu.
- Aktívne prispieva k rozvoju tímu a motivuje.

- Permanentná pracovná zmluva, ktorá pracuje priamo pre JLR.
- Meal karta s € 4 poukážkou za pracovný deň (zamestnávateľ platí 1€, zamestnávateľ platí 3€)
- Autobusová doprava zabezpečená zamestnávateľom, v prípade cestovania vlastným vozidlom - príspevok 20€/mesačne
- Benefit až do 300 € ročného nepeňažného ekvivalentu uloženého na účte Employee Flex.
- príspevok na dôchodkové sporenie 3% hrubej základnej mzdy
- životné poistenie a úrazové poistenie
- profesionálne školenia a kariérne príležitosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický /obchodný smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- NUTNÁ odborná spôsobilosť §22 / §23 (platné /aktuálne využívanie v praxi)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3500644  Dátum zverejnenia: 29.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 283€ /mesiac záleží na skúsenostiach a zručnostiach + ročný bonus 0-15% a 13-ty plat