Vitajte v Adecco Slovensko

Nastavovač

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
Asap
Základná zložka mzdy (brutto)
900€,mesačný bonus do 131

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie výmeny vstrekovacích foriem pomocou mostového žeriavu
  • zodpovednosť za spustenie a sledovanie procesu lisovania
  • kontrola vyrobených produktov pri spúštaní produkcie a priebežná kontrola zariadení
  • čistenie strojov a zariadení počas výroby
  • kontrola kvality a stability vyrábaných dielov, foriem, robotov a ich častí.
  • samokontrola vykonaných prác

  • Dochádzkový bonus
  • Mesačný výkonnostný bonus
  • Polročné odmeny
  • Jubilejné odmeny
  • Príspevok na dopravu
  • Mzdové zvýhodnenia prislúchajúce pre zmennú prevádzku
  • Odmena za dobré nápady
  • Pravidelné prehodnocovanie platov
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Vianočné a vitamínové balíčky
  • Sociálny program, zamestnanecké akcie

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

  • žeriavnické oprávnenie
  • znalosť technickej komunikácie
  • manuálna zručnosť
  • tímový hráč
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
Tel.: +421911834034
E-mail: poslať životopis
ID: 3492809   Dátum zverejnenia: 14.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900€,mesačný bonus do 131