Tester - Elektrotechnik, Nová Dubnica.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
dohodou
od 1300 € v závislosti od kvalifikácie a praxe - uvedený je minimálny základ !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, poprednú spoločnosť špecializujúcu sa na výrobné služby v oblasti priemyslu v Novej Dubnici, hľadáme TESTERA - ELEKTROTECHNIKA.

Hlavné zodpovednosti:

• správa a údržba programov fukčných testerov
• správa, údržba a návrh zlepšení testovacích zariadení
• administrácia skúšobných postupov elektronických prístrojov a ich implementácia do výroby

• kooperácia s ostatnými oddeleniami na riešení problémov vo výrobe a návrh nápravných opatrení
• podáva návrh na zastavenie výroby v prípade podozrenia problémov s kvalitou výrobku
• pravidelný reporting
• komunikácia so zákazníkom

Mzda je predmetom dohovoru a závisí od skúseností a kvalifikácie kandidáta.
Minimálny základ pre juniorný typ kandidáta je od 1300€ Brutto.

Práca v príjemnom prostredí a kolektíve
Možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja
Vzdelávanie - Bezplatný kurz anglického jazyka
BOHATÝ SOCIÁLNY PROGRAM - športové aktivity, firemné akcie, večierky
Príspevok na stravu nad rámec zákona
Pružný pracovný čas /09:00-14:00/
Služobný telefón, notebook.
Príspevok do 3.piliera

NÁSTUPNÁ MZDA sa vzťahuje na dosiahnutú kvalifikáciu a prax - JE MOŽNÉ DOHODNÚŤ VYŠŠIU NÁSTUPNÚ MZDU.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

výroba elektrotechnických komponentov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

• Vyhl. MPSV a R č. 508/2009 Z.z. min. § 21
• AJ aktívne (komunikácia v anglickom jazyku so zahraničnými zákazníkmi)
• záľuba v elekrotechnike
• znalosť aspoň 1 programovacieho jazyka podmienkou
• technické/logické myslenie
• čítanie technickej dokumentácie a elektrotechnických schém

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3489831  Dátum zverejnenia: 12.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300 € v závislosti od kvalifikácie a praxe - uvedený je minimálny základ !