Vitajte v Adecco Slovensko

Prácička na údržbe vozíkov v naj automobilke v Bratislave! Plat 881 EUR + zmenové príplatky, gastrolístky v hodnote 5 eur!možné ubytovanie! Údržbár!

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto)
881
Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto)
881

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme personálna spoločnosť Adecco Slovakia, pôsobiaca na našom trhu.
Obsadzujeme voľné pracovné pozície pre najväčšiu automobilku V Bratislave.
Jedná sa o pozície:

• ÚDRŽBA VOZÍKOV NA LOGISTIKE (Vymos).

Stačí, ak máte chuť do práce a minimálne znalosti z údržby.

Ponúkame Vám zaujímavý nástupný mesačný plat 881 EUR/hrubé + príplatky za zmeny (3 alebo 4 zmeny), možnosť ubytovania a stravné lístky vo výške 5 EURO.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

V srdci Európy sa spája kvalita s vášňou pre automobily. Výsledkom toho sú vozidlá, ktoré zvyšujú tep srdca milovníkov áut na celom svete. Spoločnosť Volkswagen Slovakia vznikla v roku 1991 a dnes patrí medzi najvýznamnejšie spoločnosti na Slovensku. Uplatnenie poskytuje 13 700 zamestnancom v závodoch v Bratislave, Martine, Stupave a Košiciach.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Rádayho 8
984 01 Lučenec
ID: 3486434   Dátum zverejnenia: 21.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   881