Vitajte v Adecco Slovensko

Operátor kolesovej linky v areáli KMS s priemernou mzdou 900€ brutto a s príspevkom do DDS!

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto)
764,-€/mesiac/brutto + príplatky + BONUSY
Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je Teplička nad Váhom
Zásobovanie linky práca v hlučnom prostredí - nakladanie pneumatík a diskov podľa sekvencií
Montáž ventilov a závaží na disky
Kontrola automatických zariadení linky
Nakladanie, kontrola a evidencia naloženého materiálu
Práca na vysokozdvižnom vozíku
Práca na 3 zmeny

Voľné víkendy
Zabezpečenie dopravy Kia busy
Stravné lístky alebo využívanie jedálne priamo v závode
Fixný plat + štvrťročné, polročné a ročné bonusy, príplatky za nočné a poobedné zmeny
Práca vhodnejšia pre mužov kvôli bremenám

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ochota pracovať na 3 zmeny
  • manuálna zručnosť
  • dobrý zdravotný stav
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
01001 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Nadhajská
Tel.: +421911115848
E-mail: poslať životopis
ID: 3479282   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   764,-€/mesiac/brutto + príplatky + BONUSY