Vitajte v Adecco Slovensko

Chemický pracovník Lakovne v automobilovom priemysle v Bratislave! Nástupný plat 775 eur + príplatky!

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto)
775
Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chemický operátor je zodpovedný za dávkovanie chemických materiálov a dodržiavanie prevádzkových parametrov na linke predúprav karosérií v lakovni, v prípade potreby dopĺňa materiály do zásobníkov, v pravidelných intervaloch odoberá vzorky a vykonáva analýzy v laboratóriu. Práca si vyžaduje vyššiu mieru zodpovednosti a precíznosti, kedže sa jedná o výrobnú linku priamo ovplyvňujúcu výstupnú kvalitu karosérií. Pracovník by mal mať chemické vzdelanie a skúsenosti s prácou vo výrobnej sfére. Potrebný dobrý zdravotný stav – komplexná vstupná prehliadka.
Pracuje sa v nepretrzitej prevadzke na 12h zmeny (0,5h prestavka) – denna (6:00-18:00) a nocna (18:00-6:00).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Od vzniku spoločnosti v roku 1991 ubehlo vyše 27 rokov. Za toto obdobie vyrobil Volkswagen Slovakia viac ako 5 miliónov vozidiel. Volkswagen Slovakia je tak najväčším a najdlhšie produkujúcim výrobcom automobilov v modernej histórii Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Rádayho 8
984 01 Lučenec
ID: 3466406   Dátum zverejnenia: 21.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   775