Chemický pracovník Lakovne v automobilovom priemysle v Bratislave! Nástupný plat 775 eur + príplatky!

Talent Solutions - ADECCO

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
775

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chemický operátor je zodpovedný za dávkovanie chemických materiálov a dodržiavanie prevádzkových parametrov na linke predúprav karosérií v lakovni, v prípade potreby dopĺňa materiály do zásobníkov, v pravidelných intervaloch odoberá vzorky a vykonáva analýzy v laboratóriu. Práca si vyžaduje vyššiu mieru zodpovednosti a precíznosti, kedže sa jedná o výrobnú linku priamo ovplyvňujúcu výstupnú kvalitu karosérií. Pracovník by mal mať chemické vzdelanie a skúsenosti s prácou vo výrobnej sfére. Potrebný dobrý zdravotný stav – komplexná vstupná prehliadka.
Pracuje sa v nepretrzitej prevadzke na 12h zmeny (0,5h prestavka) – denna (6:00-18:00) a nocna (18:00-6:00).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Od vzniku spoločnosti v roku 1991 ubehlo vyše 27 rokov. Za toto obdobie vyrobil Volkswagen Slovakia viac ako 5 miliónov vozidiel. Volkswagen Slovakia je tak najväčším a najdlhšie produkujúcim výrobcom automobilov v modernej histórii Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3466406  Dátum zverejnenia: 21.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 775