Vitajte v Adecco Slovensko

Operátor v lakovni v automobilke - práca na dobu určitú 6 mesiacov

Miesto práce
Jána Jonáša 5, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
IHNEĎ
Základná zložka mzdy (brutto)
775 eur brutto + zmenové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je na dobu určitú 6 mesiacov

Chemický operátor je zodpovedný za dávkovanie chemických materiálov a dodržiavanie prevádzkových parametrov na linke predúprav karosérií v lakovni, v prípade potreby dopĺňa materiály do zásobníkov, v pravidelných intervaloch odoberá vzorky a vykonáva analýzy v laboratóriu. Práca si vyžaduje vyššiu mieru zodpovednosti a precíznosti, kedže sa jedná o výrobnú linku priamo ovplyvňujúcu výstupnú kvalitu karosérií
  • práca na 12 hodinové zmeny

  • 13. plat
  • kvartálne odmeny

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca ako subdodávateľ pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chémia

Počet rokov praxe

3

  • výborný zdravotný stav
  • skúsenosti z výrobnej sféry
  • skúsenosti s prácou v lakovni
  • chemické vzdelanie
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s.r.o.
Einsteinova 19
851 01 Bratislava
ID: 3465917   Dátum zverejnenia: 21.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   775 eur brutto + zmenové príplatky