Vitajte v Adecco Slovensko

Recruiter/ Náborár - Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto)
min 850 eur ako fixná mzda, plus variabilná časť odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu pre náš tím Košickej pobočky. Ak máš predchádzajúcu prax so selekciou životopisov, telefonickým testovaním kandidátov, prípadne s realizáciou pohovorov, ďalej sa chceš sa zdokonaľovať v tejto oblasti a chceš sa dozvedieť viac o problematike HR, práve teraz je tá správna šanca dať o sebe vedieť.
Hľadáme nového kolegu na pozíciu RECRUITER/ NÁBORÁR

Náplň práce:

  • zodpovednosť za vyhľadávanie a nábor dočasne pridelených zamestnancov
  • koordinácia celého náborového procesu s cieľom zaručiť úspešné a včasné doručenie zamestnancov klientovi
  • vyhľadávanie a selekcia uchádzačov
  • správa databázy uchádzačov a jej aktualizácia
  • budovanie optimálneho vzťahu s našimi klientami
  • komunikácia s klientami na dennej báze, pravidelné návštevy
  • podpora a poradenstvo pre zamestnancov klientov
  • vykonávanie iných činnosti podľa potreby
  • reporting

  • silné zázemie úspešnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou
  • príjemné pracovné prostredie
  • tím milých kolegov
  • bohatý systém benefitov
  • možnosť kariérneho rastu
  • účasť na rôznych športovo - zábavných podujatiach

Prosím zašlite CV na mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • SŠ/ VŠ vzdelanie
  • prax na administratívnej pozícii
  • skúsenosť so selekciou životopisov, preselekciou kandidátov
  • aktívne ovládanie maďarského jazyka
  • MS office : aktívny excel
  • VP sk. B - aktívny vodič
  • chuť realizovať sa v oblasti HR
  • chuť učiť sa a pracovať na sebe
  • motivácia, drive a energia
  • komunikatívnosť, proaktivita, asertivita, flexibilita, multitasking
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Molčanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3464674   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min 850 eur ako fixná mzda, plus variabilná časť odmeny