Launch Engineer

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Hlohovec
od 1 800€ / mesiac brutto, 13. plat v závislosti od splnenia firemných a individuálnych cieľov, finálne platové ohodnotenie závisí od pracovných skúseností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné činnosti Plant Engineera sú nasledovné:
- Zodpovedá za úspešnú implementáciu sériových zmien do výroby v požadovaných termínoch, požadovanej kvalite a pri dodržaní stanovených nákladov.
- Vedie produktivity workshopy ( Kaizen ), zodpovedá za optimalizáciu výrobných procesov v spolupráci s ostatnými oddeleniami. Koordinuje činnosť procesných inžinierov na montáži a spolupracuje pri aktualizácii výrobnej dokumentácie, pracovných inštrukcií, FMEA, flow chartov, kontrolných plánov.
- Spolupracuje s projektovými tímami na definovaní kritérií pre zadávanie špecifických výrobných zariadení a takisto pri preberaní výrobných zariadení do výroby
- Koordinuje nábehy nových projektov do výroby
- Poskytuje podporu pre projektové tímy pri vytváraní pracovných inštrukcii, na základe skúsenosti z výroby a na základe “plant best practices”
- Zodpovedá za aktualizáciu layoutov vo výrobnom závode- Spolupracuje pri implementácii industriálnych projektov do výrobného závodu
- Zodpovedá za akceptovanie nového technického zariadenia v zmysle platných noriem a určených štandardov v spolupráci s technickým manažérom

- Práca v rýchlo rastúcej rodinnej firme
- Príležitosti pre kariérny rozvoj – v rámci divízie i v rámci skupiny
- Motivačný systém ročného odmeňovania
- Práca v medzinárodnom kolektíve
- Príspevok do 3. Pilieru
- Možnosť navštevovania jazykových kurzov
- Profesné tréningy
- Sociálne podujatia (teambuildingy, firemné večierky, rodinné akcie...)
- Príspevky zo sociálneho fondu
- Maximálny príspevok na vreckové počas služobných ciest
- Obed v hodnote 1.00€
- Flexibilná pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je významným zamestnávateľom v regióne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

VŠ vzdelanie technického zamerania
 predchádzajúca pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii podmienkou
 znalosť nástrojov FMEA, PDCA, skúsenosť s run&rate- dobré komunikatívne a negociačné zručnosti
- samostatnosť
- AutoCad – pokročilý
- Príprava technickej dokumentácie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3460274  Dátum zverejnenia: 31.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 800€ / mesiac brutto, 13. plat v závislosti od splnenia firemných a individuálnych cieľov, finálne platové ohodnotenie závisí od pracovných skúseností a zručností