Vitajte v Adecco Slovensko

CNC programátor do Liptovského Mikuláša!

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto)
od 600€ brutto + bonus do výšky 150€ ( v prípade živnosti od 6,50 Eur/hod. )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta pôsobiaceho v Liptovskom Mikuláši hľadáme šikovného CNC programátora s praxou. Ponúkame Vám dlhodobú prácu na trvalý pracovný pomer priamo do kmeňového stavu firmy so všetkými výhodami prosperujúcej a stabilnej spoločnosti.

Pracovná náplň:
  • CNC programovanie v kontrolných systémoch
  • práca so strojmi Fanuc, Siemens/ Mezatrol pre frézu, horizontálnu frézu a sústruh
  • nastavovanie strojov
  • identifikácia porúch a následné odstraňovanie vzniknutých porúch
  • kontrola vyrobených dielov

Pracovná doba - iba ranná zmena 6:30 - 15:00 (žiadne nočné alebo víkenové zmeny!)

  • výhodné platové ohodnotenie + bonus až do výšky 150 EUR
  • možnosť privyrobiť si nadčasmi
  • stravné lístky
  • možnosť kariérneho postupu
  • možnosť podieľať sa na rozvoji firmy

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.8.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou tabuľových nožníc, profilových nožníc, ohraňovacích lisov, mechanických lisov a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • SŠ vzdelanie strojárske
  • prax : 1 rok na obdobnej pozícii
  • znalosť čítania technických výkresov
  • zodpovedný prístup k práci
  • záujem o dlhodobú spoluprácu
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 33
01001 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Vaňovcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3443165   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 600€ brutto + bonus do výšky 150€ ( v prípade živnosti od 6,50 Eur/hod. )