Netradičná kombinácia nového a zabehnutého? - Hľadáme Test Experta!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1200 EUR brutto podľa skúseností a ďaľšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť pridať sa k novej jednotke v biznise a zároveň byť súčasťou stabilnej spoločnosti, kombináciu dynamického ducha startupu so zázemím silnej zabehnutej organizácie.

Pre nášho klienta, poskytujúceho služby v oblasti poisťovníctva, hľadáme špecialistu na pozíciu Test Expert na oddelenie EMEA Technology Development.
Budete podporovať Test Manažéra v rozličných oblastiach v testovacom procese (testovacia stratégia, príprava testov, vykonávanie testov, manažment porúch, quality gate governance).

Vašou úlohou bude:

- Koordinovať, vykonávať a podporovať prípravu a vykonávanie testov počas celého testovacieho procesu
- Sledovanie a zaznamenávanie porúch
- Podporovanie regresného testovania a dohliadanie na automatizovaný regresný balík
- Asistovať pri tvorbe a vykonávaní testovacích artefaktov cez online portál, reportovať Test Manažérovi tímu EMEA

Budú predstavené na osobnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Popredná spoločnosť v oblasti poisťovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Skúsenosť s primary life insurance alebo portal testing a browser testing
- Testovanie integrácie tretích strán
- Príprava funkčných testovacích artefaktov z biznis požiadaviek (tvorba testovacích scenárov, procesov a skriptov), vykonávanie a automatizácia testov
- Zaznamenávanie porúch a znalosť automatizácie testov

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3429083  Dátum zverejnenia: 16.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1200 EUR brutto podľa skúseností a ďaľšie odmeny