Ovládaš základy BOZP? Tak pracuj ako Kindergarten Specialist - Henkel

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Záhradnícka 91, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s rodičmi, učiteľmi, najvyšším vedením Henkel Slovensko,
- zodpovednosť za SHE management (ochrana pred požiarmi, BOZP),
- organizovanie prvej pomoci a protipožiarnej ochrany,
- vzdelávanie nových pracovníkov (SHE, interné pravidlá),
- BOZP,
- support,
- fakturácia,
- kontaktná osoba pre zamestnancov a dodávateľov,
- informačné kampane,
- rozpočet a riadenie riadenia škôl na základe zmluvnej dohody

o 13. plat, ktorá sa rovná čiastke základného mesačného platu,
o bonus na základe výkonnosti až do výšky 110%,
o bonus za odporúčanie vhodného kandidáta od 500 do 1000 EUR,
o extra príspevok na stravovacie poukážky,
o cafeteria benefit systém,
o Henkel Shop,
o Henkel Kindergarten - sukromna skolka pre deti zamestnancov spolocnosti
Henkel,
o balík zdravotnej starostlivosti,
o 5 sick days za rok,
o Home Office.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť Henkel pôsobí celosvetovo s vyrovnaným a diverzifikovaným portfóliom produktov. Vďaka silným značkám, inováciám a technológiám zastáva Henkel vedúce postavenie na trhu tak v spotrebiteľských, ako aj priemyselných odvetviach.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Ak si:
- tímový hráč,
- máš znalosť v oblasti BOZP a chceš sa ďalej v tejto
oblasti vzdelávať,
- komunikatívny,
- odolný voči stresu,
- máš vzťah k deťom,

TAK HĽADÁME PRÁVE TEBA!

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3424964  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1150€