Vitajte v Adecco Slovensko

Senior obchodný zástupca – Slovensko

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto)
1 800
Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto)
2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť je lídrom na trhu personálnych služieb a HR riešení. Hľadáme nového kolegu/-yňu, ktorý bude zodpovedný za obchodné aktivity na celom Slovensku a bude podporovať a viesť jednotlivých kolegov v regiónoch.

Náplň práce:

• Aktívna akvizícia nových klientov
• Prezentovanie portfólia služieb spoločnosti
• Príprava ponúk a kalkulácii
• Zmluvné a cenové negociácie
• Práca s interným CRM systémom
• Plnenie stanovených obchodných plánov
• Udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi
• Segmentácia klientov
• Participácia pri tvorbe obchodnej stratégie spoločnosti
• Spolupráca s vedením jednotlivých pobočiek
• Networking a aktívna účasť na HR podujatiach
• Reporting
• Sledovanie trendov v HR, na trhu práce a v presonalistike
• Administratíva

• Dovolenka nad rámec zákonníka práce
• Služobný automobil
• Vzdelávanie a kariérny rast
• Plne hradené stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Skupina Adecco je popredným svetovým odborníkom v oblasti ľudských zdrojov. S viac ako 34 000 zamestnancami na plný úväzok a sieťou s viac ako 5 000 pobočkami vo viac ako 60 krajinách ponúkame širokú škálu služieb a každodenne sa staráme o potreby viac ako 100 000 klientov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Aktívny vodič ( sk. B)
• Obchodnícke zručnosti
• Samostatnosť a time-management
• MS office - pokročilý
• Prax v B2B predaji služieb min 3 roky podmienkou
• Znalosť trhu so službami je výhodou
• Príjemné vystupovanie
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s.r.o.
Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3420368   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 800