Vitajte v Adecco Slovensko

Junior obchodný zástupca – Bratislavský kraj

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto)
od 1000
Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto)
1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť je lídrom na trhu personálnych služieb a HR riešení. Hľadáme nového kolegu/-yňu, ktorý bude dynamický, má obchodné zručnosti a chuť predávať služby. Ak si zodpovedný, samostatný a máš ťah na bránku hľadáme práve teba !

Náplň práce:

• Aktívna akvizícia nových klientov
• Prezentovanie portfólia služieb spoločnosti
• Príprava ponúk a kalkulácii
• Zmluvné a cenové negociácie
• Práca s interným CRM systémom
• Plnenie stanovených obchodných plánov
• Spolupráca s vedením jednotlivých úsekov pri príprave riešení pre klientov na mieru
• Reporting
• Sledovanie trendov v HR, na trhu práce a v presonalistike
• Administratíva

• 5 dní dovolenky nad rámec zákonníka práce
• Stravné lístky kompletne hradené zamestnávateľom
• Služobný automobil
• Vzdelávanie a možnosti kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Skupina Adecco je popredným svetovým odborníkom v oblasti ľudských zdrojov. S viac ako 34 000 zamestnancami na plný úväzok a sieťou s viac ako 5 000 pobočkami vo viac ako 60 krajinách ponúkame širokú škálu služieb a každodenne sa staráme o potreby viac ako 100 000 klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Aktívny vodič ( sk. B)
• Obchodnícke zručnosti
• Samostatnosť a time-management
• MS office - pokročilý
• Prax v B2B predaji min 1 rok podmienkou
• Znalosť trhu so službami je výhodou
• Príjemné vystupovanie
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s.r.o.
Einsteinova 19
851 01 Bratislava
ID: 3420327   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000