Vitajte v Adecco Slovensko

HR Manager

Miesto práce
Hlohovec
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto)
začínajúci plat od 2000 Euro / brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie tímu HR špecialistov a ich rozvoj a motivácia
• komunikácia s vedením spoločnosti v zahraničí
• určovanie náborové stratégie
• optimalizácia a nastavovanie HR procesov
• dizajn vzdelávanie zamestnancov
• talent management
• Komunikácia s manažmentom spoločnosti
• vytváraní firemnej kultúry
• implementácia medzinárodných projektov do prostredia českého závodu

• možnosť pôsobiť v medzinárodnej automotive spoločnosti
• aktívne budovanie spoločnosti a jej rozvoj
• profesionálny rozvoj
• flexibilnú pracovnú dobu
• zodpovedajúce platové ohodnotenie zodpovedajúce významu pozície
• zaujímavé benefity
• možnosť zostaviť si vlastný tím
• nástup: dohováraním

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

automotive

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• skúsenosti na podobnej pozícii
• skúsenosti z automotive, prípadne iné výroby uvítame
• skúsenosti s nastavovaním interných procesov v HR
• výborné komunikačné schopnosti
• angličtinu na komunikatívnej úrovni
• pozitívny prístup
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava
ID: 3417669   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   začínajúci plat od 2000 Euro / brutto