Vitajte v Adecco Slovensko

Operátor výroby pre HELLA ČR - Mohelnice, nástup ihneď, ubytovanie zdarma

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Olomoucký kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
IHNEĎ
Základná zložka mzdy (brutto)
976
Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto)
976

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre stabilného klienta Hella Autotechnik Nova s.r.o. - výroba a kompletovanie svetlometov VW, AUDI, ŠKODA, DAF, BMW

Miesto výkonu práce : Mohelnice ( Olomoucký kraj, Česká republika )

Pracovné zaradenie :

  • jemná montáž, kompletizácia výrobkov
  • jednoduchá obsluha strojov
  • obslucha výrobných liniek
  • kontrola kvality

( šróbovanie, pripevňovanie rámčekov vo svetle, montáž elektronických súčiastok, zavádzanie elektronických vodičov )

Práca na 3 alebo 4 zmeny

Priemerná mzda 976 Eur / v hrubom / mesiac ( čistá mzda 753 eur / mesiac )

základná mzda 104,10 CZK / hod
príplatok za nepretžitú prevádzku ( 4 zmennú ) 10 CZK/ hod
príplatok za 3 zmennú prevádzku 6CZK/hod
príplatok za poobednú zmenu v rámci 3 zmennej prevádzky 5%
príplatok za nočnú zmenu a víkendové zmeny 10%
dochádzkový bonus - plan dochádzky 10%
príplatok za nadčas 25%
príplatok za sviatok 100%

  • UBYTOVANIE ZDARMA !!!
  • Ochranné pracovné pomocky
  • 25 dní dovolenky na rok
  • zabezpečená zvozová doprava

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Hella Autotechnik Nova s.r.o., Mohelnice ( Severní Morava, kraj Olomoucký, Mohelnice cca 30 od Olomouce, vlak hlavní koridor Ostrava - Olomouc- Praha) se výhradně zabývá výrobou světlometů pro různé automobilky např. WW, AUDI, ŠKODA, DAF, BMW. Jde o kompletaci předních i zadních svítilen. Hella jako taková je Německá společnost, která má své výrobní závody po celém světě – Mexiko, Slovinsko, Slovensko, ČR, Čína, …

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ochota vycestovať za prácou
  • dobrý zdravotný stav ( robí sa zdravotná prehliadka a drogové testy )
  • manuálna zručnosť ( test zručnosti )
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
J. Jonáša 5
84108 Bratislava - Devínska Nová Ves
ID: 3413790   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   976