Vitajte v Adecco Slovensko

Hľadá sa účtovník k jednému zo svetových lídrov v oblasti logistiky

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto)
1 200 Eur brutto + v závislosti od skúseností + bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste odborníkom na účtovníctvo? Príjemné pracovné prostredie je pre Vás dôležité a uprednostňujete prácu v menšom kolektíve?

Pošlite mi svoj životopis a Vašou náplňou práce sa môže stať počas zástupu za MD:
  • účtovanie a evidencia interných faktúr, účtovanie výdavkov zamestnancov, pracovných ciest a bankových výpisov
  • fakturácia a refakturácia
  • platby prostredníctvom internet bankingu
  • spolupráca na uzávierkových činnostiach
  • inventarizácia účtov
  • komunikácia s klientami i dodávateľmi

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • moderné pracovné prostredie podľa feng shui a skvelý kolektív
  • možnosť vzdelávania a kariérneho rastu
  • zaujímavý bonusový systém

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Popredná svetová logistická spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, účtovníctvo, investície, audit

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

4

  • skúsenosti z oblasti účtovníctva
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • znalosť účtovných a daňových zákonov
  • zodpovedný, aktívny a pozitívny prístup k práci
  • precíznosť, orientácia na detail
  • analytické myslenie, schopnosť vnímať veci v súvislostiach
  • komunikatívny a tímový hráč
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Kornélia Blaško
E-mail: poslať životopis
ID: 3400902   Dátum zverejnenia: 7.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 200 Eur brutto + v závislosti od skúseností + bonusový systém