Ste fanúšikom prevádzkovej časti kontrolingu? Staňte sa Business Controllerom!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1800 eur brutto + v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Považujete sa za dynamického človeka, ktorý srší proaktivitou a nebojí sa prevziať iniciatívu za zavedenie efektívnych riešení a vylepšení? Ste zároveň zameraný na detail, ste hrdý na svoje logické myslenie a máte skúsenosť v business kontrolingu?

Vašou náplňou práce by mohlo byť:
- aktualizácia zákazníckych zmlúv na základe platnej legislatívy v spolupráci s branch manažérmi a finančným manažérom
- správa, úprava a administrácia zmlúv a dodávateľov v internom ERP systéme
- úzka spolupráca s externým právnikom v súvislosti so zamestnaneckou legislatívou
- koordinácia, podpora a rozvoj administrátorov 4 pobočiek (cca 10 ľudí)
- business partnering
- business analýzy
- manažment vozového parku
- súčinnosť na projekte implementácie ISO 9001 štandardov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Svetový líder v poskytovaní riešení v oblasti ľudských zdrojov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, účtovníctvo, investície, audit

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- silné komunikačné schopnosti
- proaktivita, orientácia na detail, trpezlivosť a logické myslenie
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku
- silný Excel
- zvedavosť, záujem o rozvoj

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3399595  Dátum zverejnenia: 27.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 eur brutto + v závislosti od skúseností