Pracuj ako recepčná pre globálnu automobilovú spoločnosť

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
750€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoja náplň práce by bola:

- uvítanie klientov a podľa potreby poskytnutie pomoci a poradenstva,
- telefonická komunikácia,
- rezervácie taxíkov,
- príprava cestovných dokladov,
- zabezpečenie chodu a príprava zasadacej miestnosti na denné stretnutia,
- dodržiavanie bezpečnostných štandardov podľa potreby,
- zabezpečenie návštevníkov, aby nevstupovali do priestorov bez príslušného
povolenia,
- spravovanie rezervačného systému konferenčných miestností podľa
požiadaviek,
- fakturácia - podpora pre finančné oddelenie,
- objednávanie kancelárskych potrieb, občerstvenia, a iné,
- administratívne úlohy - zhromažďovanie a distribúcia balíkov a pošty.

- ponúkame ti prácu v úspešnej globálnej automobilovej spoločnosti,
- možnosť kariérneho rastu,
- stravné lístky v hodnote 4,40 €.

V prípade záujmu o danú pozíciu, nám prosím zašlite svoj životopis v slovenskom i v anglickom jazyku.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť KIA Motors Corporation, bola založená v máji 1944 a je najstarším výrobným závodom automobilov v Kórei.
V jej skromných začiatkoch vyrábala bicykle a motocykle, avšak KIA postupne rástla a ako súčasť skupiny Hyundai-KIA Automotive Group sa stala piatym najväčším výrobcom vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- veľmi dobrá znalosť angličtiny (hovorená a
písomná),
- skúsenosti s podobnou pozíciou sú vítané, ale nie
sú potrebné,
- veľmi dobrá počítačová gramotnosť,
- silná osobnosť, ktorá dodržiava vysoké štandardy
v komunikácii s klientmi,
- dobré organizačné schopnosti, zodpovednosť,
spoľahlivosť a presnosť,
- príjemné vystupovanie.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3394137  Dátum zverejnenia: 18.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750€