OEM New Model Part Approval /Supplier quality Engineer

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Základná mzda od 1675€ v závislosti od skúseností a zručností, Bonus vo výške 0-15% ročného platu ( vyplácaný ročne ), 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa chcete stať súčasťou renomovaného OEM výrobcu v Nitrre , teraz je ten správny čas. Hľadáme 45 kandidátov z oblasti kvality na pozície STA (Dodávateľská kvality). Pozícia STA inžinier má zodpovednosti v rámci zabezpečenia kvality pri nábehu nových projektov v zabezpečení dodávateľskej kvality.
Audity u dodávateľov podľa noriem a štandardov spoločnosti
Hodnotenie dodávateľov
Vzorovanie, schvaľovanie dielov u dodávateľov
Riešenie krízových situácií s dodávateľmi /dodávkami

Pracovná zmluva na dobu neurčitú, nástup do pracovného pomeru ihneď do kmeňa
Služobné vozidlo
Stravovacia karta
Vlastná autobusová doprava zabezpečená. V prípade vlastnej dopravy - príspevok na dopravu vo výške 20 €.
Špeciálne benefity zamestnanec si vyberá z ponuky benefitov podľa vlastného výberu vo výške 300€ ročne.
DDS 3 %: Príspevok zamestnávateľa 3% z hrubej základnej mzdy a kompetenčného príplatku.
Životné a úrazové poistenie hradené zamestnávateľom.
Možnosť profesionálneho vzdelávania a dalšieho karierného rastu
Viacej informácií o benefitoch spoločnosti na pohovore

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Do výberového procesu budú zahrnutí uchádzači , ktorí zašlú svoj životopis v anglickom a slovenskom jazyku spolu s motivačným listom (v jednom z uvedených jazykov) prostredníctvom profesia.sk
Kontaktovaní budú iba uchádzači , ktorí spĺňajú kriériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

OEM výrobca renomovaných automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Predošlé skúsenosti v oblasti kvality vo výrobnej spoločnosti
Samostatnosť
Flexibilita
Ochota cestovať pravidelne na dodávateľské audity /pri riešení problémov vo výrobe atď
Prezentačné a komunikačné zručnosti
Projektový manažment

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3386083  Dátum zverejnenia: 11.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 1675€ v závislosti od skúseností a zručností, Bonus vo výške 0-15% ročného platu ( vyplácaný ročne ), 13.plat