Vitajte v Adecco Slovensko

Montážny pracovník / Montážna pracovníčka v Nižnej, iba ranné a poobedné

Miesto práce
Nižná
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto)
základná mzda 3,20 €/h, po skúšobnej dobe je základná mzda 3,40 €/h + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • montáž klávesníc od PC
  • vkladanie tlačidiel
  • práca v stoji aj sede (striedavo)
  • čisté a tiché prostredie
  • vedenie záznamov výrobného procesu
  • vizuálna kontrola produktov vo výrobnom procese
  • práca vhodnejšia pre ženy

  • komplexná starostlivosť koordinátorom
  • vstupná lekárska prehliadka ZADARMO
  • istota stabilného príjmu
  • lokálny nábor - BEZ UBYTOVANIA!
  • možnosť úrazového poistenia za 1 EURO mesačne
  • Výplata vždy 15. v mesiaci
  • Možnosť stať sa interným zamestnancom spoločnosti
  • Možnosť úrazového poistenia za 1 EURO mesačne
  • dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
  • sme členom 1. APAS-u (asociácie personálnych agentúr Slovenska)
  • sme najväčšia agentúra sveta
  • na Slovensku sme už 14 rokov
  • sponzorujeme plávanie, tenis (FedCup a DAVIS CUP)
  • pomáhame deťom (nezisková organizácia NÁRUČ)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výrobná firma na výrobu plastov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ochota a chuť pracovať
  • manuálna zručnosť
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s.r.o.
Radlinského 1729
02601 Dolný Kubín
ID: 3380604   Dátum zverejnenia: 18.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 3,20 €/h, po skúšobnej dobe je základná mzda 3,40 €/h + príplatky