Vitajte v Adecco Slovensko

Hľadá sa skúsený interný audítor so zameraním na bankové procesy

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto)
2300 Eur brutto + v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste skúsený audítor, ktorý má bohaté skúsenosti s auditom finančných inštitúcií (najmä bánk) a radi by ste sa vrhli na audit bankových procesov priamo v banke? Vyhovuje vám dynamické prostredie a neprekáža vám cestovať (6-10 týždňov do roka; vždy maximálne týždeň v kuse)? Láka vás práca v globálnom tíme, kde máte možnosť pracovať v zahraničnej osobnej spolupráci s kolegami z Londýna, Ženevy či Amsterdamu? Ak ste si povedali, že: "To znie dobre", tak táto ponuka je napísaná práve pre vás!

Pošlite mi svoj životopis ešte dnes a vašou náplňou práce sa môže stať:
  • Interný audit korporátnych bankových procesov korporátnych pobočiek naprieč Európou (Švajčiarsko, Rusko, Ukrajina, Maďarsko, Slovensko, Bulharsko, a.i.)
  • Široký záber auditovaných procesov - finančné trhy, treasury, lending, medzinárodné spracovávanie platieb, Risk Management, financie a SSC
  • Zlepšovanie interných procesov a komunikácia s lokálnym manažmentom
  • Hodnotenie rizika a príprava auditových programov
  • Zodpovednosť za vykonanie kontroly na 1. úrovni s cieľom zabezpečiť, aby pracovné dokumenty adekvátne podporovali závery a zistenia auditu

budú predstavené na osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Korporátne bankovníctvo

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, účtovníctvo, investície, audit

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

5

  • Minimum 5 rokov skúseností v oblasti korporátneho bankovníctva (napr. kontrola produktov, riadenie rizík, informačné technológie, finančné trhy alebo úvery/ externý alebo vnútorný audit korporátneho bankovníctva) - podmienkou
  • predošlá skúsenosť v Big4 must!
  • FRM, CFA, CIA, ACCA - výhodou
  • Schopnosť komunikovať so senior manažmentom
  • Flexibilita, otvorenosť, orientácia na deadline, analytické myslenie, tímový duch
  • Fantastická angličtina na úrovni C1 - podmienkou
  • Ochota cestovať a neustále sa učiť
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava
ID: 3363116   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2300 Eur brutto + v závislosti od skúseností