Vitajte v Adecco Slovensko

Nenáročná práca - operátor výroby v Trnave

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto)
od 660

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montovanie súčastí základnej dosky elektrických obvodov.
Vizuálna kontrola vyrobeného produktu.
Odoslanie vhodných produktov na export.

Práca na 3 zmeny.

  • až 7 platových tried a možnosť navýšenia platu už počas skúšobnej doby
  • mesačný bonus v prípade vzornej dochádzky 130 EUR
  • bonus po skončení skúšobnej doby 120 EUR
  • bonus za odporúčanie nového zamestnanca 300 EUR

Zabezpečená doprava v rámci mesta Trnava v dvoch smeroch.
Smer č.1 zo železničnej stanice, smer č.2 z ul. V Clementisa.

Stravné lístky vo výške 3,38 eur.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte zaslaním životopisu, prípadne telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Firma zaoberajúca výrobou základných dosiek do elektropriemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, dochvíľnosť, spoľahlivosť, dobrá jemná motorika a zrak.
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s.r.o.
Einsteinova 19
851 01 Bratislava
ID: 3361078   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 660