Špecialista BOZP, PO a životného prostredia

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s vykonávaním činnosti bezpečnostného technika?
Ste flexibilný a dokážete sa postaviť k riešeniu problémov aktívne?
Ak áno, ponúkame Vám zaujímavú pracovnú ponuku Špecialista BOZP, PO a životného prostredia.

Pracovná náplň:
- Zabezpečuje zavedenie a správnu aplikáciu pravidiel BOZP, OPP a životného prostredia v súlade s platnou legislatívou.
- Identifikuje možné riziká pri pracovnom procese v oblasti BOZP, OPP a životného prostredia a stanovuje opatrenia na ich odstránenie.
- Vytvára, udržiava a dodržiava manažérske systémy v oblasti kvality, životného prostredia, BOZP a OPP.
- Spoluzodpovedá za zavedenie a udržiavanie systému ISO 14001 a OHSAS 18001.
- Vykonáva audit pracovísk a audity zamerané na odhalenie možných rizík.
- Vypracováva požadovanú dokumentáciu potrebnú k zavádzaniu štandardov a pravidiel BOZP, OPP a životného prostredia v spolupráci s externými spoločnosťami
- Realizácia vstupných a priebežných školení zamestnancov v oblasti BOZP.
- Sledovanie legislatívnych zmien v oblasti BOZP.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- VŠ vzdelanie – BOZP
- Min. 2 roky prax na obdobnej pozícií
- Znalosť legislatívy v oblasti BOZP, PO a environmentálneho manažérstva
- Znalosť a prax v uplatňovaní ISO 14001 a OHSAS 18001
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka/ B1
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Iniciatívnosť a zameranie na výsledok

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3358921  Dátum zverejnenia: 11.4.2018