Inžinier údržby Košice

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám výborné možnosti na uplatnenie Vašich skúsenosti v úspešnej, zahraničnej spoločnosti v oblasti automobilovej výroby.
Ak máte skúsenosti s riadením preventívnej a prediktívnej údržby strojov a zariadení a nebojíte sa nových vecí, ponúkame Vám túto zaujímavú pozíciu.

Náplň práce:

- Participovať pri analýze mechanických a prevádzkových problémov
- V spolupráci s oddelením inžinieringu vypracovávať technické špecifikácie pre nové a používané stroje a zariadenia
- Identifikovať a rozvíjať štandardy pre nastavenie, spustenie, prevádzku a opravy strojov a zariadení
- Zabezpečovať transfer strojov a zariadení
- Navrhovať bezpečnostné procedúry a prevádzať bezpečnostné kontroly
- Zaznamenávať a udržiavať prevádzkové údaje
- Participovať na Production System Efficiency and Quality System Efficiency workshopoch
- Participovať na riadení zásob spare parts a spotrebného materiálu, s cieľom eliminovať prestoje
- Prevádzať tréningy operátorov na bezpečné používanie strojov a zariadení
- Vypracovávať pracovné štandardy pre výkon preventívnej údržby
- Zabezpečovať školenia technikov údržby za účelom prenosu výkonu údržby na interné zdroje

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- VŠ vzdelanie technického zamerania
- Prax vo výrobnom závode (pref. automobilová výroba) min. 2 roky v oblasti údržby strojov a zariadení.
- Počítačové zručnosti: MS Office (Excel, Word, Outlook), AutoCAD
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Zodpovednosť, analytické myslenie
- Schopnosť komplexne riadiť procesy a riešiť úlohy
- Schopnosť tímovej práce, výborné komunikačné a prezentačné zručnosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3343367  Dátum zverejnenia: 23.3.2018