Vitajte v Adecco Slovensko

Security Manager

Miesto práce
Košice
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto)
min. 1000€ and more based on skills and experience

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme flexibilného IT bezpečnostného inžiniera so širokým technickým rozsahom pokrývajúcim sieťové zariadenia, RedHat OS, Windows Server 2016, Splunk a Cisco Firepower.

Pošlite nám svoj životopis, keď ako Security manager:
Uvažujete mimo zaužívaných praktík a viete sa rýchlo prispôsobiť nepredvídaným situáciám.
Ste tímovým hráčom a ste trpezlivý pri vysvetľovaní návrhov a technológií netechnickým ľuďom.
Viete efektívne používať soft-skills a vyjednávať kompromisy s vyšším manažmentom aj inžiniermi.

Hlavná náplň práce:

  • Technický výskum, návrh a implementácia zabezpečenia dát, ich ochrany a bezpečnostných procesov pre celú platformu NGENA
  • Vytváranie a overovanie interných aj externých procesov, bezpečnostných pokynov, štandardov a osvedčených postupov
  • Pomoc pri plánovaní a vykonávaní penetračných testov, skriptovania a validácie všetkých komponentov v rámci platformy
  • Vytváranie, dolaďovanie a dokumentácia pravidiel detekcie pre Nessus, Snort, Splunk
  • Návrh, dokumentácia a implementácia bezpečnostných postupov a požiadaviek na zlepšenie bezpečnosti NGENA - zabezpečenie integrity, dostupnosti a dôvernosti údajov
  • Pomoc, konzultácie a poradenstvo v otázkach súvisiacich s technickou bezpečnosťou
  • Pomoc a práca s inžiniermi a architektmi za účelom zlepšenia dizajnu bezpečnosti a platformy a poradenstvo v záležitostiach súvisiacich s bezpečnosťou

• Školenia a príležitosti na profesionálny rozvoj
• Zľavy u rôznych poskytovateľov v Košiciach
• Možnosť home office
• Príspevok na dôchodkové sporenie
• Stravné lístky
• Teambuildingy
• Extra dni dovolenky
• Dynamické pracovné prostredie
• Týždne zdravia
• Športové aktivity
• Metro karta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Znalosti v oblasti IT bezpečnosti
• Skúsenosti v ICT (prednostne vytváranie sietí)
• Základné znalosti ITIL
• Nemčina je výhodou
• Dobré komunikačné schopnosti
• Ekvivalentné certifikácie, napr. CISSP, CISA, CISM, Security +, CCNA Security sú výhodou
• Analytické myslenie, riešenie problémov, tímový hráč
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Mlynská 28
040 01 Košice
ID: 3340392   Dátum zverejnenia: 16.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1000€ and more based on skills and experience