Financial Accountant/ Finančný Analytik

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, v závislosti od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu nášho finančného oddelenia hľadáme posilu/ďalšieho člena na pozíciu Finančný Analytik. Ponúkame zodpovednú a samostatnú prácu pre najväčšiu personálnu agentúru na svete.

Náplň práce:
- pomáha pri príprave rozpočtu a monitoruje implementáciu na mesačnej, štvrťročnej a ročnej báze
- pripravuje mesačné správy o plnení rozpočtu a požadovaných zmien jednotlivých oddelení a rozpočtu pre celú spoločnosť
- dohliada na zostavenie účtovnej závierky a ročnej finančnej správy
- sleduje, monitoruje a analyzuje mesačné finančné výsledky, implementuje finančné kontroly a zabezpečuje presnosť finančného výkazu
- vykonáva kalkulácie prevádzkových nákladov na rozpočet. úvery, pohľadávky, likvidita atď. a optimalizuje náklady spoločnosti
- posudzuje finančné riziká investícií, transakcií, vkladov, monitoruje proces riadenia rizík
- riadi finančnú likviditu spoločnosti
- zabezpečuje zosúladenie finančných postupov s právnymi a daňovými pravidlami
- monitoruje a vyhodnocuje finančné transakcie spoločnosti - platby, vymáhanie pohľadávok, vytváranie vkladov
- zabezpečuje presnosť daňového vyrovnania
- spravuje DSO
- podporuje implementáciu odporúčaní vnútorného auditu
- iné projekty alebo úlohy ad hoc požadované CFM / CM

- silné zázemie úspešnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou
- priestor pre sebarealizáciu
- firemný notebook
- firemný telefón
- stravovacia karta
- flexibilný pracovný čas
- účasť na rôznych športovo - zábavných podujatiach

Informácie o výberovom konaní

POSTUP:
1. Zaslať CV na mailovú adresu, do predmetu uviesť názov pracovnej pozície
2. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
3. Výberovému konaniu predchádza krátky telefonát

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre náš interný tím Adecco Slovakia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- SŠ, VŠ vzdelanie - odbor ekonomika/manažment
- 3 - 4 roky skúseností na finančnom oddelení v medzinárodnej spoločnosti
- vyžaduje sa predchádzajúca prax v audítorskej spoločnosti
- veľmi dobrá znalosť práce s tabuľkami a ERP systémami
- výborná znalosť MS Excel, schopnosť tvoriť komplexné modely
- znalosť anglického jazyka – výhodou nie však podmienkou
- logické a analytické myslenie, business prístup, komunikatívnosť
- samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť
- odolnosť voči stresu, flexibilita
- zameranie na dosahovanie výsledkov
- schopnosť spolupráce v tíme
- flexibilná, samostatná a zodpovedná osobnosť s proaktívnym prístupom

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3338768  Dátum zverejnenia: 19.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, v závislosti od pracovných skúseností