Cloud Manager (English)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Od 1700 EUR / mesiac / plný úväzok na základe vašich skúseností *

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, poskytujúceho služby v oblasti poisťovníctva, hľadáme Cloud manažéra. Na tejto pozícii budete súčasťou oddelenia pre technológie a zodpovedný manažér pre outsourcing vzťahov pre dohľad nad outsourcingovými dohodami všetkých poskytovateľov Cloudu.

Čomu sa budete hlavne venovať:

- udržiavaniu úzkeho zosúladenia s technologickým tímom, ako aj s rôznymi zainteresovanými stranami, najmä v oblasti bezpečnosti informácií, dodržiavania právnych predpisov a riadenia rizík,
- udržiavaniu úzkeho vzťahu s jednotlivými poskytovateľmi Cloudu,
- riadeniu rôznych dohľadových aktivít definovaných tak, aby sa zabezpečilo, že všetky prevádzkové riziká súvisiace s Cloudom sú pod kontrolou,
- orchestrovaniu aktivít medzi doménami v oblasti riadenia rizík v Cloude pri nástupe na trh nových distribučných partnerov alebo dôležitých zmien v architektúre infraštruktúry,
- koordinácii aktivít počítačovej obrany spoločnosti.

Budú predstavené na osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Popredná spoločnosť v oblasti poisťovníctva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Prax najmenej 3 roky s riadením komplexnej Cloud & IT infraštruktúry a vysokou náročnosťou na inžinierske a zákaznícke organizácie
- Skúsenosti s prevádzkou veľkej komplexnej globálnej infraštruktúry, ktorá prechádza cez viacero dátových centier a využíva verejný a súkromný Cloud
- Skúsenosti s navrhovaním a poskytovaním bezpečného Cloud riešenia na AWS je výhodou
- Schopnosť komunikovať komplexné koncepty presným a stručným spôsobom
- Silná spolupráca, medziľudské a komunikačné zručnosti, vedenie a manažérske zručnosti sú veľkou výhodou
- Pokročilé vedomosti a skúsenosti s technológiou Cloud
- Skúsenosti s IT bezpečnosťou sú výhodou

* Podľa zákona sa vyžaduje zverejnenie základnej zložky mzdy (minimálna mzda) pre inzerované pozície. Pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, kvalifikáciu a skúsenosti v našom balíku náhrad a / alebo pri ponúkaní iných pozícií. Naša filozofia odmeňovania je platiť spravodlivo, aj vzhľadom na situáciu na trhu a hodnotu, ktorú môžu zamestnanci priniesť spoločnosti.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3331948  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1700 EUR / mesiac / plný úväzok na základe vašich skúseností *