Vitajte v Adecco Slovensko

Obchodný zástupca / západné Slovensko

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto)
začínajúci od 1300 Euro /Fix

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre lídra na trhu v oblasti Izolácií z kamennej vlny, hľadáme skúseného obchodníka ( z oblasti stavebníctva) s vynikajúcimi obchodnými a organizačnými schopnosťami, ktorý uprednostňuje rôznorodú prácu!

Náplň práce:

• Zodpovednosť za splnenie plánu predaja produktov spoločnosti v rámci regiónu SR / prevažne západné Slovensko ( Bratislava )
• Poskytovanie technického poradenstva všetkým zainteresovaným subjektom
(Investor, Projektant, GD, SD, Distribútor) s cieľom podpory riešenia založeného na systémoch a produktoch spoločnosti
• Vykonávanie technickej konzultácie priamo v teréne, príprava a realizácia školení v rámci propagácie systémov a produktov spoločnosti
• Spolupráca s obchodnými zástupcami v rámci projektového riadenia za účelom
získania zákazky
• Spolupráca s Produktovým špecialistom na vývoji nových produktov a systémov
• Evidencia aktivít v rámci systému CRM, príprava reportov

• Zázemie silnej a prosperujúcej spoločnosti
• Zodpovedajúce platové ohodnotenie
• Spolupracujúce pracovný kolektív
• Nástup: dohodou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• VŠ, SŠ vzdelanie technického smeru
• Schopnosť komunikovať v AJ výhodou
• Preukázateľné technické znalosti s izolačnými stavebnými materiálmi, znalosť trhu so stavebnými materiálmi
• Praktické skúsenosti v oblasti predaja
• Schopnosť naslúchať zákazníkovi, správne argumentácia a uplatnenie riešenia
• Proaktívny a inovatívny prístup so snahou naplnenia stanovených cieľov
• Schopnosť riešenie krízových situácií
• Lojálnosť
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava
ID: 3329932   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   začínajúci od 1300 Euro /Fix