Vitajte v Adecco Slovensko

Key Account Manager – Projekty Slovensko

Miesto práce
Bratislavský kraj
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto)
začínajúci od 1500 Euro /Fix

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vypracovať cenové ponuky na základe pridelených alebo získaných dopytov v požadovaných termínoch
• Prezentovať vypracované cenové ponuky zákazníkom za účelom získania obchodného prípadu
• Vynaloženie relevantného úsilia k proaktívnemu získavaniu nových zákaziek, vyhľadávaniu nových obchodných prípadov a oslovovaní nových klientov
• Konzultovať cenové kalkulácie s nadriadeným a v rámci konsolidácie tímu
• Aktívne sa zúčastňovať obchodno-technických rokovaní a interných porád, školení a zaškolení
• Oboznamovať sa s novými produktami a možnosťami ich využitia v praxi
• Poskytovať poradenstvo a konzultácie pre projektantov a architektov
• Reprezentovať spoločnosť na externých podujatiach, obchodných konferenciách, prezentáciách produktov spoločnosti, atď.
• Spoločne s technickým oddelením plánovať efektívne využitie kapacity vo výrobách, zadať zobchodované zákazky do výroby
• Projektové vedenie obchodovaných zákaziek od získania až po ukončenie formou platby
• Zabezpečiť stavebný engineering – napr. vykonať zameranie stavebných otvorov
• Zúčastňovať na kontrolných dňoch a na preberacích konaniach
• Znalosť obsahu zmlúv o dielo vrátane pripomienkovania v prípade potreby aj za pomoci právnika
• Zodpovedne pripravovať podklady pre fakturáciu, kompletné dokumentácie v zmysle platnej legislatívy a v zmysle zmluvných dojednaní
• Dôsledne kontrolovať a zabezpečiť plnenia záväzkov vyplývajúcich zo zmlúv o dielo / objednávok
• Spracovávať finančný rozbor zákazky v prípade potreby, aktualizovať a dopĺňať informácie potrebné k reportingu (tržby, objednávky, storná), po ukončení zákazky odovzdať komplexnú zložku zákazky
• Dôsledne archivovať všetky dokumenty súvisiace s pridelenou zákazkou
• Pomoc pri zaškoľovaní nových kolegov
• Dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

• Schopnosť sa prispôsobiť v rýchlo sa rozvíjajúcom a neštruktúrovanom prostredí
• Musí byť schopný podnietiť dôveru v tíme podnikového vedenia
• Najvyššia úroveň etiky podnikania
• Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
• Efektívny prispievateľ s pridanou hodnotou mimo funkčných oblastí
• Dobré počítačové schopnosti vrátane MS Office
• Pripravený na rozsiahle cestovanie v rámci regiónu a príležitostne mimo neho
• Skúsenosť pri získavaní a integrácii spoločností výhodou
• Rodený hovorca jedného z českých alebo slovenských jazykov, znalosti v angličtine, ústne a písomne výhodou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• SŠ/VŠ vzdelanie v technickom alebo ekonomickom obore
• Minimálne 5-ročnú skúsenosť s prioritami v oblasti samostatného vedenia obchodných prípadov. Skúsenosti v oblasti zámočníctva alebo dodávateľov / výrobcov dverí alebo dverí sú výhodou. Skúsenosti vo výrobnom priemysle sú tiež výhodou.
• Špecifické osvedčené skúsenosti s rastúcimi podnikmi v CZ alebo SK
• Znalosti a skúsenosti v oblasti riadenia projektov v korporačnom prostredí
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava
ID: 3326833   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   začínajúci od 1500 Euro /Fix