Key Account Manager – Projekty Slovensko

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
začínajúci od 1500 Euro /Fix

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vypracovať cenové ponuky na základe pridelených alebo získaných dopytov v požadovaných termínoch
• Prezentovať vypracované cenové ponuky zákazníkom za účelom získania obchodného prípadu
• Vynaloženie relevantného úsilia k proaktívnemu získavaniu nových zákaziek, vyhľadávaniu nových obchodných prípadov a oslovovaní nových klientov
• Konzultovať cenové kalkulácie s nadriadeným a v rámci konsolidácie tímu
• Aktívne sa zúčastňovať obchodno-technických rokovaní a interných porád, školení a zaškolení
• Oboznamovať sa s novými produktami a možnosťami ich využitia v praxi
• Poskytovať poradenstvo a konzultácie pre projektantov a architektov
• Reprezentovať spoločnosť na externých podujatiach, obchodných konferenciách, prezentáciách produktov spoločnosti, atď.
• Spoločne s technickým oddelením plánovať efektívne využitie kapacity vo výrobách, zadať zobchodované zákazky do výroby
• Projektové vedenie obchodovaných zákaziek od získania až po ukončenie formou platby
• Zabezpečiť stavebný engineering – napr. vykonať zameranie stavebných otvorov
• Zúčastňovať na kontrolných dňoch a na preberacích konaniach
• Znalosť obsahu zmlúv o dielo vrátane pripomienkovania v prípade potreby aj za pomoci právnika
• Zodpovedne pripravovať podklady pre fakturáciu, kompletné dokumentácie v zmysle platnej legislatívy a v zmysle zmluvných dojednaní
• Dôsledne kontrolovať a zabezpečiť plnenia záväzkov vyplývajúcich zo zmlúv o dielo / objednávok
• Spracovávať finančný rozbor zákazky v prípade potreby, aktualizovať a dopĺňať informácie potrebné k reportingu (tržby, objednávky, storná), po ukončení zákazky odovzdať komplexnú zložku zákazky
• Dôsledne archivovať všetky dokumenty súvisiace s pridelenou zákazkou
• Pomoc pri zaškoľovaní nových kolegov
• Dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

• Schopnosť sa prispôsobiť v rýchlo sa rozvíjajúcom a neštruktúrovanom prostredí
• Musí byť schopný podnietiť dôveru v tíme podnikového vedenia
• Najvyššia úroveň etiky podnikania
• Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
• Efektívny prispievateľ s pridanou hodnotou mimo funkčných oblastí
• Dobré počítačové schopnosti vrátane MS Office
• Pripravený na rozsiahle cestovanie v rámci regiónu a príležitostne mimo neho
• Skúsenosť pri získavaní a integrácii spoločností výhodou
• Rodený hovorca jedného z českých alebo slovenských jazykov, znalosti v angličtine, ústne a písomne výhodou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• SŠ/VŠ vzdelanie v technickom alebo ekonomickom obore
• Minimálne 5-ročnú skúsenosť s prioritami v oblasti samostatného vedenia obchodných prípadov. Skúsenosti v oblasti zámočníctva alebo dodávateľov / výrobcov dverí alebo dverí sú výhodou. Skúsenosti vo výrobnom priemysle sú tiež výhodou.
• Špecifické osvedčené skúsenosti s rastúcimi podnikmi v CZ alebo SK
• Znalosti a skúsenosti v oblasti riadenia projektov v korporačnom prostredí

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3326833  Dátum zverejnenia: 11.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: začínajúci od 1500 Euro /Fix