Údržbár do spoločnosti Mahle v Námestovo, 3 zmeny

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Námestovo
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Odstraňovanie technických porúch
• Špecifikácia náhradných dielov
• Realizácia preventívnej údržby
• Práca v 3 zmennej prevádzke

• uvoľnená pracovná atmosféra
• variabilná zložka 80 €
• výplata na čas, vždy v 15. deň v mesiaci
• dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
• úrazové poistenie za 1 € mesačne
• sme členom 1. APAS-u (asociácie personálnych agentúr Slovenska)
• sme najväčšia agentúra sveta
• na Slovensku sme už 14 rokov
• sponzorujeme plávanie, tenis (FedCup a DAVIS CUP)
• pomáhame deťom (nezisková organizácia NÁRUČ)

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

MAHLE je celosvetovým popredným výrobcom komponentov a systémov pre spaľovacie motory, klimatizácie a chladenie motorov.
Koncern zamestnáva 76.000 zamestnancov v 34 krajinách,
170 výrobných závodoch a 10 významných výskumných a vývojových centrách.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• technická škola
• technické myslenie, manuálna zručnosť,
pozornosť
• pracovné skúsenosti na podobnej pozícii
výhodou
• počítačové znalosti: MS Office, znalosť S7
Simatic výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3326446  Dátum zverejnenia: 20.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 €