Inžinier Kvality, Námestovo.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Námestovo
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, v závislosti od kvalifikácie a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, nemeckú automobilovú spoločnosť, hľadáme ŠPECIALISTU KVALITY do Námestova.

Hlavné zodpovednosti:

- schvaľovanie kontrolného plánu, FMEAu, Process flow
- tvorba postupov podľa požiadaviek MBM, tvorba kontrolného plánu
- plnenie úloh vyplývajúce z platných postupov počas APQP a PPAP
- riadenie spracovania reklamácií v SAPe
- vedenie 8D teamu, riadenie a tvorba 8D
- komunikáca so zákazníkom
- schvaľovanie vzniknutých nákladov, aktualizácia lessons learned
- aktualzácia pracovných postupov (MBMS, FMEA, control plan, process flow)
- plánovanie auditu výrobku (spolupráca laboratórium externé, interné)
- plánovanie/ vykonávanie/ reporting auditu procesu
- plánovanie a riadenie externých, interných zdrojov na výstupnú kontrolu/ sortovanie, reporting stavu
- plánovanie nákladov na vystupné kontroly/ sortovanie/
- zodpovedný za tvorbu a dodržiavanie platných pracovných postupov podľa pravidiel MBMS
- zodpovednosť za školenie pracovníkov na postupy v rámci zodpovednosti

Príjemné prostredie.
Adekvátne zaškolenie.
Motivujúce finančné ohodnotenie.
Stabilná medzinárodná spoločnosť.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nemecká spoločnosť vyrábajúca komponenty do automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Znalosť APQP, MSA, SPC, PPAP, FMEA
Interný audítor ISO/TS 16949
Interný audítor VDA6.3, VDA6.5
Znalosť 8D a Problem solving technics
Čítanie výkresovej dokumentácie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3325619  Dátum zverejnenia: 3.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, v závislosti od kvalifikácie a praxe