Pracuj s najlepšími! Chceš si slušne zarobiť a nepracovať na linke? Si na správnom mieste, čítaj ďalej ponuku.....

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Sereď
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou podľa vašich požiadaviek
Mzdové podmienky (brutto)
5,50 € / hod + 20% bonus ( za výkon a dochádzku )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša náplň práce nebude monotónna, ale zato jednoduchá a bude to napríklad :
- práca s počítačom a čítačkou, ktorý budú vaši každodenný pomocníci
- kontrolovať stav reklamovaného tovaru a zaznamenávať ho
- spolupráca s inými kolegami z ostatných oddelení centra

Adecco, ako jedna z najväčších a najúspešnejích personálnych agentúr Vám ponúka jednoduchú a nie monotónnu prácu, v novom logistickom centre. Pracuj v úspešnej medzinárodnej spoločnosti a získaj nielen možnosť stať sa súčasťou priateľského kolektívu a záskania cenných skúseností , ale aj :
- obedy za 1 E ( 3-chodové menu )
- ročná odmena a zaujímavé bonusy
- voľné víkendy
- dopravu zabezpečenú zo širokého okolia z 14 trás, za jednotnú cenu
- bezplatný zamestnanecký asistenčný program, ktorý vám pomôže v rôznych životných situáciách

Takže ak sa Vám naša ponuka zapáčila, alebo sa chcete dozvedieť viac, sme tu pre Vás :
- na bezplatnej infolinke 0800 200 100
- na FB : najlepsiapraca
- na našej stránke : www.najlepsiapraca.sk
- na našej pobočke, kde Vás radi privítame každý deň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aby ste s nami mohli začať spolupracovať, očakávame od Vás :
- schopnosť komunikovať v slovenskom jazyku
- vek nad 18 rokov a ukončené základné vzdelanie
- ochotu pracovať aj na nočných zmenách
- záujem o prácu v dvojzmennej prevádzke počas týždňa a mať voľné víkendy :)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3323678  Dátum zverejnenia: 15.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,50 € / hod + 20% bonus ( za výkon a dochádzku )