Vitajte v Adecco Slovensko

Pracuj s najlepšími! Chceš si slušne zarobiť a nepracovať na linke? Si na správnom mieste, čítaj ďalej ponuku. ( Skladník/čka )

Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Trnava, Nitriansky kraj, Komárno, Nitra, Nové Zámky, Šaľa
Termín nástupu
podľa dohody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,60 E / hod + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša náplň práce nebude monotónna, ale zato jednoduchá a bude to napríklad :
  • práca s počítačom a čítačkou, ktorý budú vaši každodenný pomocníci
  • kontrolovať stav reklamovaného tovaru a zaznamenávať ho pomocou najmodernejších technológií
  • spolupráca s inými kolegami z ostatných oddelení centra

Adecco, ako jedna z najväčších a najúspešnejích personálnych agentúr Vám ponúka jednoduchú a nie monotónnu prácu, v novom logistickom centre. Pracuj v úspešnej medzinárodnej spoločnosti a získaj nielen možnosť stať sa súčasťou priateľského kolektívu a záskania cenných skúseností , ale aj :
  • obedy za 1 E ( 3-chodové menu )
  • ročná odmena a zaujímavé bonusy
  • voľné víkendy
  • dopravu zabezpečenú zo širokého okolia z 10 trás, za jednotnú cenu
  • bezplatný zamestnanecký asistenčný program, ktorý vám pomôže v rôznych životných situáciách

Takže ak sa Vám naša ponuka zapáčila, alebo sa chcete dozvedieť viac, sme tu pre Vás :
  • na bezplatnej infolinke 0800 200 100
  • na FB : najlepsiapraca
  • na našej stránke : www.najlepsiapraca.sk
  • na priamej stránke, kde sa zaregistrujete: https://amazon.force.com/JobDetails?reqid=a0R0G000017VK8c&Agency=1&isApply=1
  • na našej pobočke, kde Vás radi privítame každý deň.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aby ste s nami mohli začať spolupracovať, očakávame od Vás :
  • schopnosť komunikovať v slovenskom jazyku
  • vek nad 18 rokov a ukončené základné vzdelanie
  • ochotu pracovať aj na nočných zmenách
  • záujem o prácu v dvojzmennej prevádzke počas týždňa a mať voľné víkendy :)
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Hlavná 14
91701 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Náborové centrum
Tel.: 0800 200 100
E-mail: poslať životopis
ID: 3323678   Dátum zverejnenia: 12.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,60 E / hod + príplatky