Sales Director, Žarnovica

Talent Solutions - ADECCO

Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
v závislosti od kvalifikácie a skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú stabilnú firmu, hľadáme SALES DIRECTORA do Žarnovice.

Hlavné zodpovednosti:
- reprezentácia spoločnosti a zodpovednosť za jej obchodné výsledky
- manažovanie činnosti zamestnancov v rámci oddelenia, spolupráca s inými oddeleniami / manažér kvality, manažér výroby/
- rozpočtovanie kľúčových účtov rozvoja firmy
- získavanie nových obchodných príležitostí
- príprava podkladov a prezentácii pre manažment spoločnosti
- vypracovanie reportov pre vedenie spoločnosti a pre Key Account Managera
- tvorba obchodnej stratégie a obchodného plánu, výpočet cien podľa obchodnej marže
- koordinácia obchodných aktivít firmy s manažmentom
- vedenie obchodných rokovaní, účasť na zahraničných obchodných cestách
- priebežná analýza trhu

- stabilná práca, priateľský kolektív
- pravidelný príjem, v príjemnom pracovnom prostredí
- 13. a 14. plat po uplynutí 12 mesiacov pracovného pomeru
- BONUSY + BENEFITY+ročné odmeny
- stravné lístky
- pružný pracovný čas / 09:00-14:00/

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- 1, 5 ročná prax v podobnej pozícii v podmienkou
- vyžaduje sa zodpovednosť k práci a dochvíľnosť
- znalosť anglického a nemeckého jazyka slovom a písmom
- znalosť ALFA PRO výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3319816  Dátum zverejnenia: 26.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v závislosti od kvalifikácie a skúsenosti