Vitajte v Adecco Slovensko

Presales konzultant v oblasti telekomunikácií (English)

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto)
Plat: od 2300 € brutto za mesiac. Skutočný plat bude pravdepodobne vyšší na základe schopností, vedomostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý je jedným z vedúcich poskytovateľov globálnych telekomunikačných služieb pre nadnárodné spoločnosti, hľadáme Presales konzultanta pre zákazníkov podpory v celom európskom regióne, aby získal alebo obnovil telekomunikačné služby.

Úlohou Presales konzultanta je analýza a spracovanie požiadaviek zákazníka, poskytnutie dizajnu, ceny a popísania najefektívnejšieho riešenia. Profil má zmiešaný technický a obchodný aspekt.

Máte vynikajúce vedomosti o technickej architektúre siete (LAN & WAN)? Tiež skúsenosti v oblasti dizajnu a riešenia na vysokej úrovni? Preukázané skúsenosti v technickom vedení pre komplexný projekt (návrh a/alebo implementácia)? Prečítajte si ďalšie informácie.

Očakáva sa aspoň jedna oblasť špecializácie v nasledujúcej doméne:

• LAN/WAN včítane akcelerácie prevádzky a optimalizácie
• Sieťová bezpečnosť
• IT služby (dátové centrá, servery, úložné priestory)
• Integrácia služieb a predaj zariadenia
• Manažment služieb

Budú predstavené na osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Medzinárodná telekomunikačná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Skúsenosti na technickej sieťarskej pozícii
• Skúsenosti s outsourcingom v oblasti telekomunikácií
• Silné a preukázané skúsenosti s rozvojom podnikania
• Preukázaná schopnosť riadiť veľké projekty
• Certifikácie ITIL, Cisco a PM
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Košík
E-mail: poslať životopis
ID: 3319104   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Plat: od 2300 € brutto za mesiac. Skutočný plat bude pravdepodobne vyšší na základe schopností, vedomostí a skúseností