Operátor/Kontrolór kvality v Belgicku!

Talent Solutions - ADECCO

Belgicko, Aalst, Oost-Vlaanderen, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
13,0763 € / hod + bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v automobilovom sektore hľadáme operátorov:

- budeš zodpovední za kontrolu a montáž plastových dielov pre automobilový priemysel,
- po školení s trvalým zamestnancom budeš zodpovedný za jeden alebo viac strojov,
- budeš sa zameriavať na manuálnu kontrolu kvality,
- pre spoločnosť je veľmi dôležitá bezpečnosť a kvalita.

Ponúkame ti:

* okamžitý nástup,
* školenie v Holandsku,
* zmluva na plný úväzok,
* motivujuce mzdové ohodnotenie,
* prácu pre silnú a stabilnú organizáciu,
* prácu na 2 zmeny (6h-14h a 14h-22h) alebo na pevnú nočnú zmenu (22h-6h),
* skvelí kolegovia a pracovné prostredie.

Ohodnotenie:
základný plat je 13,0763 € / h
+ príplatok za rannú zmenu 0,8630 € / h
+ príplatok za poobednú zmenu 0,8630 € / h
+ príplatok za nočnú zmenu 2,6938 € / h
+ stravné lístky vo výške 7,5 € / deň
+ ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ
+ príspevok na dopravu.

Máš záujem?
Pošli svoj životopis v angličtine na adresu [email protected]
Do predmetu správy uveď: Operator Automotive

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta pôsobiacom v Belgicku so zameraním na automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Máš skúsenosti vo výrobnom prostredí?
Si zodpovedný a presný?
Máš dobrý fyzický stav, práca v stoji pre teba nie je žiadny problém?
Si tímový hráč?
Kladieš dôraz na detail a pracuješ na zlepšeniach?
Chceš pracovať na zmeny?
Máš komunikatívnu znalosť angličtiny?
Si ochotný absolvovať Holandské kurzy?
Tak neváhaj a pošli nám svoje CV. Tešíme sa na teba!

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3317338  Dátum zverejnenia: 23.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13,0763 € / hod + bonusy a príplatky