Vitajte v Adecco Slovensko

Jednoduchšia práca to už ani nemôže byť ! Poď pracovať s PC. ( Pracovník/čka reklamačného oddelenia )

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
01.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto)
4,60 E / hod + 20 % bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj s Adeccom pre jednu z najväčších spoločností na svete.

Čo budete robiť ?
  • Práca s vráteným tovarom
  • Príjem reklamácií, ich posudzovanie a spracovanie
  • Práca s čítačkou čiarových kódov a PC
  • Drobná administratíva - práca s PC a internými systémy

Čo Vám ponúkame ?

  • Hodinová mzda 4,60 E / hod + 20 % bonusy
  • Práca 4 dni v týždni, 3 dni voľna - VÍKENDY VOĽNÉ
  • Mzdu vždy včas na účet do 15. dňa v mesiaci
  • Životné poistenie
  • Zabezpečená zvozová doprava ( 24 E / mesiac, z akejkoľvek vzdialenosti )
  • Zvýhodnené stravovanie ( 3-chodové menu len za 1 E )
  • Možnosť kariérneho postupu, získanie cenných skúseností v oblasti logistiky

* Zabezpečená zvozová doprava na trasách :

Trnava - Zavar - Križovany - Sereď
Horné Zelenice - Šúrovce - Sereď
Bratislava - Sereď
Dunajská Streda - Tomášikovo - Sládkovičovo - Sereď
Nové Zámky - Šaľa - Dolná Streda - Sereď
Neded - Diakovce - Galanta -Sereď
Nitra - Močenok - Pata- Sereď
Nitra - Veľký Báb - Sereď
Madunice - Hlohovec - Dvorníky -Sereď
Sereď - logistické centrum

Informácie o výberovom konaní

  • Nemáš skúsenosti ? Nevadí, zaučíme si ťa.

  • Nemáš kredit ? Volaj na bezplatnú linku 0800 200 100

  • Stačí napísať meno do kolonky na stránke www. najlepsiapraca . sk a my Ti zavoláme.

  • Alebo si v pohodlí domova vyplňte registráciu na stránke www.pracavamazone.sk ( Adecco agentúra ) a budeme vás kontaktovať.

  • Nemáš čas ísť na pohovor zajtra ? Nevadí, prispôsobíme sa ti - stretnutia a pohovory máme každý deň, stačí nám zavolať, radi Vás u nás privítame.

Tešíme sa na spoluprácu!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 34 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • schopnosť komunikovať v slovenskom jazyku
  • vek nad 18 rokov a ukončené základné vzdelanie
  • ochotu pracovať aj na nočných zmenách
  • záujem o prácu v dvojzmennej prevádzke počas týždňa a mať voľné víkendy :)
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Hlavná 14
91701 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Náborové centrum
Tel.: 0800 200 100
E-mail: poslať životopis
ID: 3312559   Dátum zverejnenia: 18.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,60 E / hod + 20 % bonusy