Vitajte v Adecco Slovensko

Recruiter Sučany

Sučany, Žilinský kraj, okres Martin, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto)
dohodou, v závislosti od kvalifikácie a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu, špecialistov na výbery, hľadáme kolegu, ktorý bude mať na starosti výbery zamestnancov pre nášho klienta v SUČANOCH.

Hlavné zodpovednosti:
  • výber uchádzačov na vhodné pracovné miesta (modré a biele goliere)
  • vedenie osobných pohovorov, hodnotenie výberového procesu
  • zodpovednosť za vedenie databázy kandidátov
  • aktívne oslovovanie a vyhľadávanie kandidátov
  • účasť na marketingových aktivitách (Job Fairs, výberové konania UPSVR, nábory na školách...)
  • pravidelná inzercia
  • správa dát, štatistík, reportov
  • administratívna práca spojená s danou pozíciou

Práca pre nadnárodnú spoločnosť.
Dynamické prostredie.
Príjemný kolektív.
Zaujímavé platové ohodnotenie+ stravné lístky
Flexibilný pracovný čas.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické/Humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • VŠ, SŠ ekonomického/humanitného charakteru
  • prax v oblasti recruitmentu 1 - 2 roky
  • znalosť MS Execel na pokročilej úrovni, skúsenosť s kontingenčnými tabuľkami
  • AJ aktívne, NJ výhodou
  • samostatnosť
  • schopnosť rýchlo reagovať na zmeny
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
D. Dlabača 775/33
010 01 Zilina
ID: 3308498   Dátum zverejnenia: 12.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou, v závislosti od kvalifikácie a praxe