Vitajte v Adecco Slovensko

SI študent vysokej školy a Excel je tvoja vášeň? ( Finančný analytik/čka )

Digital Park III, Einsteinova 19, 851 01 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ASAP, prípadne dohodou
Základná zložka mzdy (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho finančného tímu hľadáme šikovného a motivovaného kolegu/yňu, ideálne VŠ ekonomického zamerania, Microsoft Excel na pokročilej úrovni (kontingenčné tabuľky, funkcie) a v neposlednom rade schopnosť prinášať pridanú hodnotu v komplexných business analýzach :)

Ponúkame prácu v tíme mladých ľudí, ktorí si medzi sebou ochotne pomáhajú a odovzdávajú vedomosti. Novému členovi tímu pomôžeme stať sa dôležitým prvkom nášho finančného tímu a zároveň byť pravou rukou hlavného controllera. Dôležité je, aby mal chuť a motiváciu učiť sa aj sám.

Hľadáme kolegu/yňu na doplnenie tímu s nasledovným profilom:
• administrácia dodávateľských a odberateľských zmlúv a ich evidencia, archivácia
• zakladanie a aktualizácia dodávateľov a odberateľov v systéme a správa zmlúv
• kredit reporty - vyplnenie ukazovateľov z ekonomickej analýzy podniku
• zakladanie štandardných zmlúv v internom systéme
• nastavovanie fakturačných podmienok
• čiastočná realizácia fakturácie, spolupráca na kontrolách fakturácie
• výpomoc pri príprave podkladov na spracovanie miezd, fakturačných hárkov
• riadenie, vybavovanie potvrdení a príprava podkladov do výberových konaní v podobe
tendrov, ich evidencia a archivácia
• správa ISO certifikátov

A čo vám ADECCO ponúkne:
• zaujímavú prácu v príjemnom mladom kolektíve
• školenia potrebné na vykonávanie práce
• možnosť sebarealizácie a profesného rastu v rámci spoločnosti
• mobilný telefón, notebook
• flexibilnú pracovnú dobu
• stravovaciu kartu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme do nášho interného stavu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• študent VŠ vzdelanie, ideálne ekonomického smeru
• pokročilá znalosť Excelu PODMIENKOU, ideálne až do
úrovne kontingenčných tabuliek
• skúsenosti s prácou v medzinárodnej korporácii –
výhodou
• samostatnosť pri plnení zadaných úloh
• orientácia na ciele a výsledky
• schopnosť logického uvažovania, vidieť detail i vec v
kontexte
• znalosť AJ na úrovni B1
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava
ID: 3306593   Dátum zverejnenia: 9.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou