SI študent vysokej školy a Excel je tvoja vášeň? ( Finančný analytik/čka )

Miesto práce
Digital Park III, Einsteinova 19, 851 01 Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Do nášho finančného tímu hľadáme šikovného a motivovaného kolegu/yňu, ideálne VŠ ekonomického zamerania, Microsoft Excel na pokročilej úrovni (kontingenčné tabuľky, funkcie) a v neposlednom rade schopnosť prinášať pridanú hodnotu v komplexných business analýzach :)

Ponúkame prácu v tíme mladých ľudí, ktorí si medzi sebou ochotne pomáhajú a odovzdávajú vedomosti. Novému členovi tímu pomôžeme stať sa dôležitým prvkom nášho finančného tímu a zároveň byť pravou rukou hlavného controllera. Dôležité je, aby mal chuť a motiváciu učiť sa aj sám.

Hľadáme kolegu/yňu na doplnenie tímu s nasledovným profilom:
• administrácia dodávateľských a odberateľských zmlúv a ich evidencia, archivácia
• zakladanie a aktualizácia dodávateľov a odberateľov v systéme a správa zmlúv
• kredit reporty - vyplnenie ukazovateľov z ekonomickej analýzy podniku
• zakladanie štandardných zmlúv v internom systéme
• nastavovanie fakturačných podmienok
• čiastočná realizácia fakturácie, spolupráca na kontrolách fakturácie
• výpomoc pri príprave podkladov na spracovanie miezd, fakturačných hárkov
• riadenie, vybavovanie potvrdení a príprava podkladov do výberových konaní v podobe
tendrov, ich evidencia a archivácia
• správa ISO certifikátov
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
ASAP, prípadne dohodou
Iné výhody
A čo vám ADECCO ponúkne:
• zaujímavú prácu v príjemnom mladom kolektíve
• školenia potrebné na vykonávanie práce
• možnosť sebarealizácie a profesného rastu v rámci spoločnosti
• mobilný telefón, notebook
• flexibilnú pracovnú dobu
• stravovaciu kartu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
• študent VŠ vzdelanie, ideálne ekonomického smeru
• pokročilá znalosť Excelu PODMIENKOU, ideálne až do
úrovne kontingenčných tabuliek
• skúsenosti s prácou v medzinárodnej korporácii –
výhodou
• samostatnosť pri plnení zadaných úloh
• orientácia na ciele a výsledky
• schopnosť logického uvažovania, vidieť detail i vec v
kontexte
• znalosť AJ na úrovni B1
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontaktná osoba: Monika Pánisová
Tel.: 0910 841 655
E-mail: poslať životopis

ID: 3306593   Dátum zverejnenia: 9.2.2018