Ajilon Consulting is part of Adecco Group, world leader in providing HR solutions. Ajilon Consulting itself is an established, global IT consulting business providing project development and management, service support and testing to clients worldwide. Working with major IT companies, we are building state-of-the-art service delivery centers across Europe and need talented, ambitious individuals to help us grow. In Bratislava Operation Centre we are providing various levels of support of operation systems and infrastructure. Our outsourcing services are being delivered the customers both globally and across EMEA. In the present we have 250 employees working in Bratislava and 20,000 alltogether all over the world working for many of our client companies.

Super brigáda v Liptovskom Mikuláši! Práca s módnym oblečením - 3,70€/hod! (Práca s odevom)!

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto)
3,70€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi módu? Potom ste tu správne:-)
Hľadáme brigádnika, ktorý túži pracovať v príjemnom pracovnom prostredí.

Náplň práce:
  • práca s tovarom/oblečením módnej značky
  • jednoduchá manuálna práca
  • práca v sklade aj na predajni
  • alarmovanie , ukladanie , vybaľovanie a oceňovanie tovaru a iné pomocné práce

Mzda: 3,70€/hod.
  • prijemný kolektív
  • práca vhodná pre ženy aj mužov, študentov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta: Módnu značku, ktorej kolekcie pre ženy, mužov a deti sú dostupné v mnohých európskych krajinách a krajinách Blízkeho východu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbara Bajtosova
Tel.: +421911676528
E-mail: poslať životopis
ID: 3304876   Dátum zverejnenia: 18.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,70€/hod.