Ak chceš dobre zarobiť a máš skúsenosť s nástrojárčinou - Nástrojár /Lozorno

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lozorno, Bratislavský kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného nástrojára aj juniora , ktorého hlavná náplň práce pozostáva z nasledujúcich aktivít:

Údržba, montáž a demontáž vstrekovacích foriem na spracovanie termoplastov
- Identifiovať poruchy na formách
- Leštenie, brúsenie, dopasovávanie do tvaru formy,čistenie a konzervácia foriem
- Práca s hydraulickým lisom na hadice
- Sledovanie stavu náhradných dielov
- Sledovanie plánu údržby foriem a evidencia preventívnych a prediktívnych opráv
- Zapisovanie cyklov na pravidelnej báze
- Oprava a údržba horúcich kanálov
- Práca so sústruhom, frézou a brúskou na plocho, zváranie

- Práca v medzinárodnej stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- Letný a zimný fin. bonus
- Mesačné prémie
- Bezplatná autobusová doprava
- Príspevok na stravovanie
- Vernostný bonus podľa dĺžky odpracovaných rokov
- Odmena za 100% ročnú dochádzku
- Príspevok zamestnávateľa do 3. Piliera
- Firemné akcie

V prípade záujmu prosím zašlite Váš životopis prostredníctvom profesia.sk prípadne [email protected]
Kontaktovaní budú vybratí uchádzači.
Ďakujeme za prejavený záujem každému uchádzačovi.
4zmenná prevádzka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Svetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov.Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť z oddelenia Nástrojárne alebo Vstrekolisov
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- ochota pracovať na 4 zmeny
- rozhodnosť
- ochota neustáleho zlepšovania sa

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3285139  Dátum zverejnenia: 13.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou