Zamestnaj sa v najväčšej automobilke v BRATISLAVE ako MONTÁŽNY PRACOVNÍK a zarábaj už od 1050 EUR v hrubom/mesiac. K tomu nástupný BONUS 300 EUR !!!

J. Jonáša , Bratislava, Bratislavský kraj, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Ružomberok, Turčianske Teplice, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Práca v automobilovom priemysle u TOP Klienta v BRATISLAVE cez najväčšiu personálnu spoločnosť ADECCO SLOVAKIA !

MIESTO VÝKONU PRÁCE JE BRATISLAVA - Jána Jonáša !!
PRÁCA VHODNEJŠIA PRE MUŽOV

- proces výroby značkových áut pre slovenský aj zahraničný trh
- práca na výrobných linkách ( montáž, zvarovňa, lisovňa, a iné )
- montáž interierových a exterierových dielov na automobily
Ponúkaný plat (brutto)
od 1050 / v hrubom
Termín nástupu
26.02.2018
Iné výhody
- práca na TRVALÝ PRACOVNÝ POMER
- MZDA od 1050 eur / mesiac/ v hrubom ( 873 eur základ + zmenové príplatky) + individuálne ohodnotenie k platu do výšky 12,5% zo mzdy
- nástupný BONUS 300 eur už po prvom týždni od nástupu a 200 eur vo 4tej výplate
- výhodná STRAVA v závodných jedálňach s veľkým výberom jedál
- odvoz ZMLUVNOU dopravou z okolia BA na 6 mesiacov ZADARMO !
- UBYTOVANIE - zabezpečené s príspevkom od zamestnávateľa
- KANCELÁRIA ADECCO v bezprostrednej blízkosti závodu s usmievavým a ústretovým personálom
- ZAŠKOLENIE v tréningovom centre v rámci práce
- poistenie pri škode spôsobenej zamestnávateľovi iba za 1,30 eur
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, zašlite nám životopis v slovenskom jazyku alebo sa informujte na bezplatnej infolinke 0800 800 246. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Znalosti

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
ukončené minimálne SOU vzdelanie
manuálna zručnosť,
dobrý zdravotný stav,
prax je výhodou, nie však podmienkou ( zaškolíme Vás v tréningovom centre )

PRÁCA VHODNÁ PRE MUŽOV
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
ADECCO Slovakia, s. r. o.
J. Jonáša 5
84108 Bratislava - Devínska Nová Ves

Kontaktná osoba: Petra Hladká
Tel.: 0902 919 060
E-mail: poslať životopis

ID: 3283938   Dátum zverejnenia: 19.2.2018