Vitajte v Adecco Slovensko

Práca montážnika v automotive - Bratislava. Mzda od 1050 E v hrubom/mesiac, doprava zdarma a ubytovanie s príspevkom (Montážnik/montér)

J. Jonáša , Bratislava, Bratislavský kraj, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Ružomberok, Turčianske Teplice, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
IHNEĎ
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1050 / v hrubom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj s ADECCO Slovakia v automobilovom priemysle a urob si kariéru u TOP Klienta v BRATISLAVE

MIESTO VÝKONU PRÁCE JE BRATISLAVA - Jána Jonáša !!

POHOVOR UŽ NAJBLIŽŠIU STREDU

  • proces výroby značkových áut pre slovenský aj zahraničný trh
  • práca na výrobných linkách ( montáž, zvarovňa, lisovňa, a iné )
  • montáž interierových a exterierových dielov na automobily

Čo ti ponúkame za tvoju chuť pracovať ?

  • MZDA od 1050 eur / mesiac/ v hrubom ( 873 eur základ v hrubom+ zmenové príplatky) + individuálne ohodnotenie k platu do výšky 12,5% zo mzdy

  • nástupný BONUS 300 eur UŽ V PRVEJ VÝPLATE a 200 eur vo 4tej výplate

  • odvoz ZMLUVNOU dopravou z okolia BA na 6 mesiacov ZADARMO !
  • UBYTOVANIE - zabezpečené s príspevkom od zamestnávateľa
  • STRAVOVANIE v zabezpečené v závodných kantínach
  • ZAŠKOLENIE v tréningovom centre v rámci práce
  • poistenie pri škode spôsobenej zamestnávateľovi iba za 1,30 eur

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, zašlite nám životopis v slovenskom jazyku alebo sa informujte na bezplatnej infolinke 0800 800 246. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame ?

ukončené minimálne SOU vzdelanie
manuálna zručnosť,
dobrý zdravotný stav,
prax je výhodou, nie však podmienkou ( zaškolíme Vás v tréningovom centre )

PRÁCA VHODNÁ PRE MUŽOV
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
J. Jonáša 5
84108 Bratislava - Devínska Nová Ves
ID: 3283938   Dátum zverejnenia: 13.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1050 / v hrubom