Práca v strojárstve pre najlepšieho zamestnávateľa v Martine! - výroba ložísk, CNC operátor so mzdou od 1200€!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
981 EUR/mesiac+ bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čítanie výkresovej dokumentácie.
Meranie posuvným meradlom.
Obsluha CNC stroja.
Príprava drobných korekcií na stroji.
Kontrola vyrobeného produktu.
Práca na 3 al. 4 zmeny.
Strava zabezpečená.
Pozíciu obsadzujeme na dočasné vykrytie výpadku zamestnancov.

Príjemný a mladý kolektív.
Profesionálny prístup nadriadených.
Odborné zaškolenie.
Pravidelná mzda.
Možnosť pracovať nadčasy.
Bonusy, platové triedy!
Možnosť kariérneho rastu.
Stabilná a ekonomicky silná spoločnosť.

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, tak:
* zašlite Váš životopis na [email protected] alebo
* volajte na 0911 676 528 alebo
* nás navštívte osobne na našej pobočke v Žiline: Daniela Dlabača 775/33, Žilina

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Stabilná strojárenská spoločnosť zameraná na výrobu a distribúciu brzdových ložísk, čápov a krúžkov.
Spolupracujeme s najvýznamnejšími značkami v automobilovom priemysle !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojár, sústružník, obrábač kovov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3279054  Dátum zverejnenia: 13.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 981 EUR/mesiac