Chceš získať plat 1050 Eur + bonus 500 eur? Chceš mať pekné a pohodlné ubytovanie? Bonus 300 a 200 eur? My ti to dáme! Montážnik-Bratislava!

Talent Solutions - ADECCO

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
08.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1050

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Personálna spoločnosť Adecco Slovakia, s.r.o., Vás zamestná ihneď .
Hľadáme šikovných pracovníkov do výroby v TOP automobilke na Slovensku.

Nástup už 8.10.2018!!!

Stačí, ak máte chuť pracovať, dobrý zdravotný stav, ukončené minimálne SOU a dobrú manuálnu zručnosť!

Neváhajte nás kontaktovať a my Vám garantujeme:

- prácu na TPP,
- základný mesačný plat 873 + príplatky eur/brutto + 300 a 200 eur BONUS,
- ubytovanie a stravovanie sme zabezpečili s príplatkom,
- dopravu na 6 mesiacov ZDARMA,
- pridelíme Vám koordinátora, ktorý sa o Vás postará,
- náš tím priamo v závode, ktorý je Vám plne k dispozícii.

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis a my Vás budeme kontaktovať, len vhodných uchádzačov.

Miesto výkonu práce je v BRATISLAVE!!!

[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Od vzniku spoločnosti v roku 1991 ubehlo už viac ako 23 rokov. Za toto obdobie vyrobil Volkswagen Slovakia viac ako tri milióny áut, šesť miliónov prevodoviek a 200 miliónov komponentov. Volkswagen Slovakia je tak najväčším a najdlhšie produkujúcim výrobcom automobilov v modernej histórii Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3267702  Dátum zverejnenia: 28.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1050